Ženšen tinktura 50 ml

-15 %
Ženšen tinktura 50 ml
Běžná cena s DPH240 Kč
Ušetříte35 Kč 15 %
Vaše cena s DPH s DPH205 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH169 Kč
Skladem 4 ks 4 ks
Kódawa3010
VýrobceTML, a.s.
Popis

Ženšen pravý

Nazývá se "kořen života". Je to vytrvalá léčivá bylina, která pochází z Asie. Kořen ženšenu obsahuje ginsenoidy  což jsou látky, které přimějí buňky lépe využívat kyslík a patří mezi nejsilnější asijské posilující prostředky. Ženšen pravý se využívá jako stimulant, přírodní afrodisiakum a antidepresivum. Je to silný antioxidant, který působí proti stresu.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

  • Antioxidant
  • Duševní stav a výkon koncentrace, koordinace, stres
  • Fyzický výkon a stav - kyselina mléčná
  • Erekce

Dávkování: Dospělí 15 – 20 kapek do 1 sklenice s vodou, 2 x za den, 30-40 minut před jídlem. Děti od 12 let: 1 kapka na 1 rok života za den, užíváme po dobu 30 – 40 dní. V případě potřeby lze kúru zopakovat po 2 – 3 týdnech.

Kontraindikace: ženšen může ovlivňovat účinky léků na ředění krve. Tinktura je nevhodná pro těhotné, kojící ženy a děti, použití konzultujte s lékařem.

Složení: voda, ženšen kořen 200 mg, alkohol 67,7 % v dávce 40 kapek (cca 2 ml)

Země původu: Ukrajina

Objem: 50ml

VýrobceTML, a.s.
SuperPotraviny, potravinyAdaptogeny, Brainfood, Byliny, Detoxikace organismu, Energie a vitalita, Křemík, Posílení imunity, Růst svalové hmoty, Výživa pro mozek, paměť
Hmotnost0.5 kg
ZaměřeníAfrodisiaka, Antioxidanty, Deprese, Energie a výkonnost, Hubnutí, Cholesterol, Chřipka a nachlazení, Imunita, Mozek, paměť a koncentrace, Regenerace organismu, Sexualita, Stres, Výživa vlasů a nehtů
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky