Zelená káva extra s vitaminem C a chromem cps.60

-29 %
Zelená káva extra s vitaminem C a chromem cps.60
Běžná cena s DPH339 Kč
Ušetříte97 Kč 29 %
Vaše cena s DPH s DPH242 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH210 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kódawa1084
VýrobceVieste group s.r.o.
Zákazníci k tomuto zboží kupují
1
Moringa BIO RAW 180 kapslí
Dostupné do týdne
239 Kč208 Kč bez DPH
Popis

Je zelená káva schopná pomoci vám v hubnutí? Chcete se cítit lépe, být fit a v pohodě? Zelená káva EXTRA s chrómem a vitamínem C vám prospěje v mnoha směrech díky vyváženému složení kapslí obsahujících výtažek ze zelené kávy, chróm a vitamín C.

Přírodní, účinná, šetrná, hubnutí bez jo-jo efektu.

Jak působí extra Zelená káva?

  • spalovač tuků
  • potlačuje chuť k jídlu
  • zvýší vaši soustředěnost
  • dodá energii po celý den
  • zrychluje metabolismus a trávící procesy
  • zpomaluje proces stárnutí – má vysoký obsah antioxidantů

ZELENÁ KÁVA

Kávovník je nízkorostoucí keř. Jeho zralé plody se obírají ručně nebo strojem, suší se na slunci několik týdnů, dokud vnější obaly neuschnou a neuvolní se zelená kávová zrna. Pokud jsou tato zrna určena na tradiční výrobu kávy, prochází procesem pražení. Pražení je ale zodpovědné za to, že se v zrnkách kávy zničí několik aktivních složek, které mají blahodárné účinky.

V zelené kávě je hojně obsažená kyselina chlorogenová a polymerické fenoly, které patří mezi nejsilnější antioxidanty. Klinickými studiemi bylo potvrzeno, že díky obsahu kyseliny chlorogenové má zelená káva příznivé účinky na hladinu krevního cukru, zpomaluje vstřebávání glukózy do organismu, což přispívá k vyrovnané hladině cukru v krvi a proto budete mít menší chuť na sladké. Kyselina chlorogenová v zelené kávě přispívá k sníženému ukládání tělesného tuku, kofein urychluje metabolismus a díky tomu tělo začne rychleji využívat tukové zásoby. Fenoly obsažené v kávě mají podle výzkumů vliv na krevní oběh, činnost srdce, cévní oběh, správné trávení a detoxikaci těla. Výtažek ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky než pití zelené kávy.

CHRÓM

je důležitý stopový prvek, který pomáhá tělu udržet normální hladinu cukru v krvi, snižuje hladinu cholesterolu, je důležitý pro růst svalové hmoty, má přirozený účinek na vypořádání se s jo-jo efektem.

VITAMÍN C

je nepostradatelný pro náš organismus. Nejspíš není třeba vitamín C dlouze představovat. Jde o jeden z nejznámějších vitamínů, který je nezbytný pro velkou část procesů, které se v našem těle odehrávají V Neposlední řadě má podle výzkumů pozitivní vliv na hubnutí. Člověk není schopen si ho v těle sám vyrobit, proto ho musí konzumovat v potravinách a potravních doplňcích.

Proč musí být v těle dostatek vitamínu C?

Podporuje celkový růst, pomáhá při tvorbě bílých krvinek, stojí za dobrým vývojem zubů, kostí, a chrupavek, posiluje odolnost a obranyschopnost.

Jak pomáhá vitamín C při hubnutí?

Urychluje metabolismus, pomáhá při vstřebávání železa, které se pak nepřímo podílí na trávení. Výzkumy potvrdily, že je přítomen u tvorby hormonů v nadledvinkách, které následně odbourávají tuky.

Vitamín C v kombinaci s kofeinem (zelená káva), dokáže výrazně zvýšit a prodloužit výkonnost, což zefektivňuje hubnoucí trénink.

Ať už reklamy říkají cokoli, měli byste si uvědomit, že žádný lék, spalovač, ani doplněk stravy nebude hubnout za vás. Fungují v kombinaci se správným stravováním, pohybem a pitným režimem. Jejich smyslem je umocnit či urychlit působení diety a sportu.

Nejlepším způsobem, jak se zbavit něčeho nepříjemného (např. nadváhy), jsou takové změny, při kterých je vám lépe než předtím. Kapsle s výtažkem ze zelené kávy, chrómem a vitamínem C budou na vaší cestě k lepšímu pocitu nepostradatelným pomocníkem.

Vyrobeno: Spolková republika Německo, příslovečná Německá kvalita

Složení: extrakt ze zelené kávy, vitamin C, chrom (III) chlorid 6-hydrát, pomocné látky - kukuřičný škrob, želatina

Dávkovaní: 2–3 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny

Vzhledem k obsahu kofeinu by poslední kapsle neměla být ve večerních hodinách, pokud špatně usínáte. Kofein je zdrojem energie. Stejně tak nejsou kapsle vhodné např. při vysokém tlaku.

Balení: 60 kapslí, v jedné kapsli je obsaženo zelené kávy 200 mg, vitaminu C 20 mg a chromu 30 mg.

Chia semínka hubnoucí zázrak

 

VýrobceVieste group s.r.o.
SuperPotraviny, potravinyPřípravky na hubnutí, Zelená káva
Hmotnost0.5 kg
AntioxidantyAno
HubnutíAno
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky
Tento obsah můžete editovat v agendě "Uživatelský obsah" v kategorii Master pod názvem Banner na pravé straně.