Zázračný maralí kořen

Zázračný maralí kořen

Maralí kořen nebo také jinak přezdívaný jako sibiřský ženšen dorůstá do výšky 2 metry. Podobá se bodláku, který má kulaté fialové květy. Původem je z Ruska. Maralí kořen je skvělý pro zvýšení psychické a fyzické odolnosti, která odstraňuje chronickou únavu. Velmi se doporučuje při doléčení nádorových nemocnění, při mononukleóze a borelióze. Kořen velmi posiluje imunitu a zpevňuje kosti. Mezi pozitivní účinky patří také kladný vliv na nervovou soustavu a zlepšení paměti, proto se také doporučuje při učení a potřebě koncentrace. Maral je skvělý pro snížení hladiny cukru v krvi a také pro snížení cholesterolu. Doporučuje se i sportovcům a fitness, jelikož mírně působí na růst svalů bez vedlejších účinků. 

Maralí kořen je velmi silný a má mocné účinky, proto se doporučuje při rekonvalescenci po operacích, při vyčerpanosti organismu a pro podporu zeslabeného organismu. Svými účinky dokáže vyplavit z těla nežádoucí toxiny. Hlavním plusem, který patří mezi účinky maralího kořene je posílení ledvin, tlustého střeva, sleziny a správná funkce ledvin. Dokáže také ovlivnit regeneraci jater. Je skvělý pro podporu trávení.

Maralí kořen pomáhá k odstranění pohlavní neplodnosti s neorganickým původem. Dokáže pozitivně stimulovat pohlavní žlázy. Pokud se jedná o obtížné otěhotnění, doporučuje se, aby kořen užívali oba partneři. Kořen má také výrazné afrodiziakální účinky.

K dalším kladným účinkům užívání maralu patří kvalitní zlepšení zásobování kyslíku do mozku. Proto také pomáhá při migrénách či bolestech hlavy. Po užívání maralího kořene budou naše vlasy pružné a lesklé. Maralí kořen je opravdu skvělým pomocníkem proti depresím, ekzémům, žloutence, roztroušené skleróze nebo při cystách.