YETTI Rakytník Gummies 60 ks

-20 %
YETTI  Rakytník Gummies 60 ks
Běžná cena s DPH249 Kč
Ušetříte50 Kč 20 %
Vaše cena s DPH s DPH199 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH173 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kódawa3415
VýrobceHimalyo
Popis

YETTI - odolnost PRO CELOU RODINU

Zdravé mlsání – žvýkací bonbony s vysokým obsahem vitamínu C

Přírodní produkt z vysokohorských oblastí Himalájí plný blahodárných extraktů z rakytníku a brusinky je vhodný i pro vegetariány, neboť neobsahuje živočišnou želatinu.

  • Rakytník je jedním z nejbohatších zdrojů přírodního vitamínu C. Významně stimuluje odolnost organismu a podporuje organismus v boji proti zánětům a mikroorganismům. Má příznivé účinky na trávící trakt a osou MTM, díky svým jedinečným hojivým a regeneračním účinkům. Pomáhá také udržovat zdravou pokožku.
  • Brusinka se pyšní velkým množstvím účinných látek chránících lidský organismus před chronickými nemocemi, zažívacími potížemi i viry. Její užívání je účinnou prevencí před infekcemi močového ústrojí. Plody brusinky jsou bohaté na minerály a vitamíny, významně je zastoupen zejména vitamín B a vitamín C.

Složení: účinné látky - 1 ks rakytníkový bonbon (3g): extrakt z plodu rakytníku tibetského (Hippophae tibetana) 150 mg, vitamin C - kyselina L-askorbová (95 mg, tj. 118,7 % RHP*); 1 ks rakytníkový bonbon (2g): extrakt ze semene rakytníku tibetského (Hippophae tibetana) 85 mg; 1 ks brusinkový bonbon (2g): extrakt z plodu brusnice brusinky (Vaccinium vitis-idaea) 50 mg; ostatní ingredience: sladový sirup, cukr, glukóza, emulgátor: pektin, regulátor kyselosti: citronan sodný a kyselina citronová, kokosový olej.
*RHP – referenční hodnota příjmu

Doporučené dávkování: dospělí - 2 bonbony 2x denně, děti od 3 let - 1 bonbon 2x denně

Balení: 140 g/2x 30 ks bonbonů

VýrobceHimalyo
SuperPotraviny, potravinyEnergie a vitalita, Posílení imunity, Pro vegany, Sladidla a sladkosti
Superpotraviny seznamBrusinky
ZaměřeníImunita, Regenerace organismu
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky