Vitánie snodárná, mletý kořen 50g

-18 %
Vitánie snodárná, mletý kořen 50g
Běžná cena s DPH99,0 Kč
Ušetříte18,0 Kč 18 %
Vaše cena s DPH s DPH81,0 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH70,4 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kódawa2692
VýrobceAWA herbs
Záruka24 měsíců
Popis

Vitánie snodárná, mletý kořen

Vitánie nebo taky ašvaganda je základní stimulační tonikum, které se využívá v indické Ájurvédě a používá se hlavně při slabostech těla a mysli. Vitánie má pro tělo velmi kladné účinky a to hlavně v oblasti imunostimulace a ovlivnění plodnosti. Tato bylinka skvěle prokrví malou pánev a zvyšuje plodnost. Pro obě pohlaví má vitánie afrodiziakální účinky. Také snižuje vysoký krevní tlak a zlepšuje paměť. Vitánie je protizánětlivá a působí antivirově. Dlouhodobým užíváním vitánie upevníme své zdraví a podpoříme sexuální sílu. Dodává také energii a pomáhá pro odolnost vůči stresu. Vitánie snodárná vyživuje organismus a doporučuje se po nemoci nebo u pracovně velmi vytížených lidí. Bylinka je označována za velmi spolehlivé přírodní afrodiziakum. Také působí proti stavům úzkosti a depresím. Ašvaganda je velmi vhodným doplňkem i pro pacienty, kteří prodělali onkologické onemocnění. Ašvanganda totiž ochraňuje zdravé buňky před nádorovým bujením.

Dávkování vitánie snodárné

Prášek cca 3-5 gramů si přidáme do mléka nebo vody a povaříme. Nápoj má osvěžující, pročišťující a posilující účinky. Odvar si můžeme dosladit medem, sirupem nebo cukrem. Odvar, který jsme si připravili má sladkou chuť, ale na konci se to změní na trpkou chuť. Cca po jednom měsící úžívání se začíají výsledky projevovat.  Bylinka se nedoporučuje těhotným, kojícím ženám a ani dětem!

Hmotnost: 80g

 

VýrobceAWA herbs
SuperPotraviny, potravinyAdaptogeny, Brainfood, Byliny, Čaje
Hmotnost0.5 kg
ZaměřeníAfrodisiaka, Antioxidanty, Astma, Deprese, Energie a výkonnost, Cholesterol, Imunita, Mozek, paměť a koncentrace, Spánek, Stres
AstmaTrue
DlouhověkostTrue
Energie a výkonnostTrue
SexualitaTrue
SpánekTrue
Vnější tlakTrue