Vilcacora, Kočičí dráp prášek z mletého vnitřního lýka liány RAW 100g

-20 %
Vilcacora, Kočičí dráp prášek z mletého vnitřního lýka liány RAW 100g
Běžná cena s DPH99,0 Kč
Ušetříte20,0 Kč 20 %
Vaše cena s DPH s DPH79,0 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH68,7 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kódawa2934
VýrobceMama selva
Popis

Vilcacora (Uncaria tomentosa) v českém překladu "Kočičí dráp" (anglicky „Cat´s claw“) je „královnou" mezi peruánskými bylinami a jednou z hlavních složek všech přírodních fytoterapeutických kúr. Je to popínavá rostlina – liána, dorůstající délky až 30 m a používá se z ní hlavně vnitřní lýko a v poslední době i sušený list. 

Vilcacora (Uňa de gato) a její účinky:

  • zde uvedené informace s výrobkem nesouvisí a mají pouze informativní charakter (chcete-li)
  • antibakteriální a protizánětlivé účinky
  • při nemocech kloubů
  • při chřipce a nachlazení
  • silný antioxidant

Kontraindikace: nevhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 roků,použití konzultujte s lékařem

Dávkování: 3-10 g prášku z mletého lýka (1-3 čajové lžičky) denně dle závažnosti zdravotních potíží, děti poloviční dávku. Aby se blahodárné účinky výrobku projevily v plné síle, užívejte vždy po 28 dní, poté na 28 dní vysaďte a následně kúru zopakujte. Lze užívat i preventivně bez zřejmých příznaků výše uvedených potíží pro očistu a posílení organizmu a jako prevenci proti nádorovým onemocněním. V tomto případě doporučujeme užívat denně macerát + vývar ze pod spodní hranicí doporučené denní dávky bylinky.

  • Dle závažnosti zdravotních potíží zvolenou dávku byliny vložte do hrnce s 1 litrem vody, přidejte šťávu z jednoho citrónu, přivďte k varu a na mírném ohni povařte 20-30 minut, poté sceďte a případně rozřeďte dle aktuální osobní denní spotřeby tekutin. Vyšší vytěžení prospěšných látek z byliny dosáhnete před vyvařením její macerací za studena. Doporučenou dávku byliny namočte v nádobě s 250 ml vlažné vody a nechte přiklopenou macerovat 24 hodin. Potom výluh sceďte a vymacerovaný prášek povařte výše popsaným způsobem. Po vychladnutí vývaru, smíchejte obě tekutiny do jednoho nápoje, oslaďte surovým třtinovým cukrem Chancaca a popíjejte průběžně celý den nebo v rovnoměrných dávkách k jídlu.

Složení: 100% RAW ručně drchané vnitřní lýko liány Uña de Gato (Uncaria tomentosa)

Skladování: v uzavřených obalech, v temnu a suchu při teplotě do 25° C a mimo dosah dětí

Země původu: Peru

Hmotnost: 100g, dávka vystačí na 28 dní

VýrobceMama selva
SuperPotraviny, potravinyByliny, Čaje, Detoxikace organismu, Kosti, kloubní výživa, Posílení imunity, RAW strava, Vláknina, Zažívání, Živá strava
Hmotnost0.1 kg
ZaměřeníDetoxikace, Chřipka a nachlazení, Regenerace organismu
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky