Skořice mletá, AWA superfoods 200g

-29 %
Skořice mletá, AWA superfoods 200g
Běžná cena s DPH59,0 Kč
Ušetříte17,0 Kč 29 %
Vaše cena s DPH s DPH42,0 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH36,5 Kč
Skladem > 5 ks
Kódawa2370
VýrobceAWA superfoods
Popis

Skořice mletá

Skořice mletá je původem z Asie. Jedná se o aromatickou kůru ze zeleného tropického stromu. Tato kůra se suší a balí do "svitků", které známe. Díky skořici můžeme zmírnit zápach z úst a podpořit chuť k jídlu. Skořice je účinným bojovníkem proti bakteriím, virům a plísním. Skořice totiž patří mezi přírodní antibiotikum. Podporuje také funkci mozku a používá se preventivně v případě Alzheimerovy choroby. Je vynikajícím zdrojem minerálů - mangan, vápník, vlánina. Skořice je skvělá v kombinaci se zázvorem, koriandrem, kardamomem, hřebíčkem, římským kmínem a muškátovým oříškem.

 

Použití skořice

Skořici můžeme dát do všelijakých dezertů, dortů, kávy či na dochucení pokrmů. Skořici můžeme různě kombinovat. Výborná je s banány a hruškami, s čokoládou nebo sladkou rýži. Skořici můžeme dát také do rajské omáčky, kde vytvoří unikátní aroma! Pozor! Těhotné ženy by měly baštit skořici velmi málo.

 

Země původu: Indonésie

 

VýrobceAWA superfoods
SuperPotraviny, potravinyBrainfood, Koření, Paleo strava, Posílení imunity, Pro sportovce, Pro vegany, Vláknina, Výživa pro mozek, paměť, Zažívání, Zdravé zažívání
Superpotraviny seznamSkořice
Bezlepkové potravinyTrue
Související kategorie:
Zaměrení:
Léčivé látky: