Přírodní sada na čištění vody křišťál, jantar, šungit ELITE

Přírodní sada na čištění vody křišťál, jantar, šungit ELITE
Vaše cena s DPH s DPH229 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH189 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa3537
VýrobceAWA superfoods
Popis

Přírodní sada na čištění a harmonizaci kohoutkové vody podporuje očistu a odolnost těla. Voda díky drahým kamenům získává vlastnosti horských pramenů, takže nejen lépe chutná, ale také harmonizuje - tělo i duši. 

Přírodní sada na čištění a hormonizaci vody obsahuje:

  • 20 -25g tromlovaného křišťálu
  • cca 2-3g pravého jantaru (několik drobných kousků), které se postupně rozpouští
  • Šungit ELITE (kousky) 6 g

Doporučení: po cca 6- 12 měsících doporučujeme šungitovou drť vyměnit (snižuje se jejich čistící, filtrační schopnost).

Šungit: harmonizuje a čistí vodu, je zdrojem stopových prvků, váže na sebe nečistoty a mikroby, po aplikaci-vyčištění vody v šungitu může voda změnit i chuť. Vyrovnává pH vody na hodnoty mezi 7 a 7,5.

Ukázalo se, že při vzájemném působení s vodou, má šungit léčebné vlastnosti. Přetváří vodu na biologicky aktivní. Voda s energoinformační matricí šungitu pomáhá pracovat všem biologickým strukturám organizmu, aniž by potlačovala zdravé buňky. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. Dokáže současně dodávat organizmu prospěšné stopové prvky a makroprvky a pohlcovat škodlivé.

  • Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů.

Pravý jantar (zkamenělá pryskyřice stromu): podporuje očistu těla, působí proti vnějšímu tlaku, přírodní antibiotikum.

Tromlovaný kříšťál: působí proti negativní energii, harmonizuje vodu, dodává energii a harmonizuje tělo, má sílu zesilovat působení ostatních polodrahokamů. Obsahuje v sobě jin i jang energii zároveň.

Šungit ELITE: voda je více mineralizovaná, energeticky strukturovaná a čistá, může neutralizovat viry a nebezpečné buňky, má silné antioxidační a antibaktericidní účinky. Šungit ELITE, oproti běžnému, obsahuje 3x více vzácných účinných složek (fullerenů). Fulleren je čtvrtá známá forma uhlíku po diamantu, grafenu a tuze. Přírodní fullereny byly poprvé nalezeny právě v šungitech. Je to nejvýkonnější známý antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Díky tomu čistí vodu od škodlivin a zároveň jí dodává prospěšné a léčivé látky.Vyrovnává pH vody na hodnoty mezi 7 a 7,5.

  • Oproti vodě vyčištěné a energeticky upravené běžným šungitem cítíte výrazný chuťový rozdíl na patře. Jde vskutku o výjimečnou strukturovanou „elitní vodu“!

Příprava pro 1000 -1500 ml vody: 

  • Šungit ELITE čistíme v solném roztoku, mrazem, a nabíjíme na sluníčku,
  • doporučujeme omýt polodrahokamy v teplé nebo slané vodě (může je nabít na slunci).

Jak připravit šungitovou vodu?

Příprava šungitové vody: 6 g šungitu ELITE nasypeme do karafy (1 - 1,5 litrové skleněné nádoby) -  necháme 48 hodin působit, potom důkladně propereme, vodu vylejeme a karafu umyjeme od zbytku prachu a drobných úlomků (šungit nejlépe přecedíme přes umělohmotné sítko a vrátíme zpět). potom nasypeme šungit zpět do karafy přidáme křišťál a jantar, zalejeme vodou a necháme cca 24 hodin čistit. Po té vodu slejeme do jiné skleněné nádoby a můžeme ji pít nebo používat na napřípravu čaje nebo kávy.

Sada obsahuje: cca 20 -25g tromlovaného křišťálu, 6 g šungitu ELITE (kousky) a 2-3 g jantaru (kousky).

VýrobceAWA superfoods
Šungit a výrobky ze šungituŠungit ELLITE
Hmotnost0.5 kg
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky