Ostropestřec tinktura 50ml

-14 %
Ostropestřec tinktura 50ml
Běžná cena s DPH150 Kč
Ušetříte21 Kč 14 %
Vaše cena s DPH s DPH129 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH107 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa3320
VýrobceAllnature
Popis

Ostropestřec mariánský  (Silybum marianum) je bylinka s dlouhou tradicí v lidovém léčitelství. Pěstování bodláku ostropestřce z čeledi hvězdnicovitých je ale poměrně náročné, proto je terapeuticky nejvhodnější již hotová tinktura.  Samotný ostropestřec je z velké části tvořen bílkovinami a rostlinnými oleji. Jde o směsi kyseliny linolové a dalších nenasycených mastných kyselin. Dále se v mariánském bodláku vyskytuje histamin, kvercetin, vitamin E a nerozpustný silymarin.

Allnature Ostropestřec bylinné kapky, účinky:

  • zde uvedené informace s výrobkem nesouvisí a mají pouze informativní charakter (chcete-li) a mohou vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin
  • sylimarin, sestávající především ze silic a flavolinganových sloučenin
  • jaterní bylinka
  • posiluje produkci glutathionu, látky, která je nezbytná přiočistných procesech, které v játrech probíhají

Ostropestřec mariánský, schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

  • Normální činnost, trávení a funkce jater, pročištění
  • Antioxidant
  • Normální hladina cukru v krvi
  • Normální činnost srdce
  • Přirozená obranyschopnost - odolnost

Kontraindikace: Ostropestřec může vyvolat alergickou reakci, jinak nejsou při dodržení dávkování známy žádné nežádoucí účinky, použití konzultujte s lékařem, jde o doplněk stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazujte pestrou a vyvýženou stravu.

Dávkování: 3 x denně 1–2 ml (15–30 kapek), nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dodržujte cyklus podání 4 týdny a 1 týden vysadit.

Složení: voda, jemný líh (obsah lihu je minimálně 35 obj. % alk.), Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) standardizovaný extrakt, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Objem: 50 ml, 1 dávka (1–2 ml) 75–150 mg extraktu ostropestřce (*DDD: není stanoveno), 12,5–25 mg vitamín C (47–94 % *DDD).

VýrobceAllnature
SuperPotraviny, potravinyByliny, Detoxikace organismu
Hmotnost0.5 kg
ZaměřeníAntioxidanty, Detoxikace, Imunita, Křečové žíly, Ledviny a játra