NONI řezaný sušený list RAW 280g

-23 %
NONI řezaný sušený list RAW 280g
Běžná cena s DPH322 Kč
Ušetříte73 Kč 23 %
Vaše cena s DPH s DPH249 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH217 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kódawa2932
VýrobceMama selva
Popis

Noni (Morinda citrifolia) je vitamínů, stopových látek, enzymů, alkaloidů, fytosterolů, rostlinných olejů, kyselin i antioxidantů. Morinda citrifolia pochází z jižního tichomoří a roste i v peruánské Amazonii. Strom, dorůstající do výšky až 6 metrů, plodí ovoce o velikosti brambory, které lze sklízet až 12x ročně. 

Noni a její účinky:

  • zde uvedené informace s výrobkem nesouvisí a mají pouze informativní charakter (chcete-li)
  • podporuje zdraví pokožky a vlasů
  • podporuje psychichu a působí proti depresím
  • podporuje obranyschopnost, regeneraci a vitalitu
  • podporuje kloubní a kosterní systém
  • více

Kontraindikace: použití konzultujte s lékařem

Dávkování: 7-15 g byliny (dle závažnosti zdravotních potíží), vložit do hrnce s 1 litrem vody, přivést k varu a na mírném ohni vařit 20-30 minut, poté scedit a případně rozředit dle aktuální osobní denní spotřeby tekutin. Lze dochutit medem nebo surovým cukrem Chancaca. Popíjet průběžně celý den nebo ve třech až čtyřech rovnoměrných dávkách. 

  • Vyšší vytěžení prospěšných látek z byliny dosáhnete před vyvařením byliny její macerací. Doporučenou dávku byliny namočte v nádobě s 250 ml vlažné vody a nechte přiklopenou macerovat 24 hodin. Potom macerát scedit a vymacerovanou bylinu povařit výše popsaným způsobem. Po vychladnutí vývaru, smíchat obě tekutiny do jednoho nápoje. 
  • Lze užívat i preventivně bez zřejmých příznaků výše uvedených potíží pro očistu organizmu. V tomto případě doporučujeme užívat denně po dobu 1 měsíce macerát + vývar ze 5 g byliny, poté na 1 měsíc vysadit a následně měsíční kůru opakovat.

Složení: 100% RAW NONI - RAW řezaný sušený list

Země původu: Peru

Hmotnost:280g, vystačí na 40 dávek

VýrobceMama selva
SuperPotraviny, potravinyByliny, Kosti, kloubní výživa, Posílení imunity, RAW strava, Živá strava
Hmotnost0.5 kg
ZaměřeníAntioxidanty, Deprese, Energie a výkonnost, Imunita, Přírodní antidepresiva, Regenerace organismu, Stres, Výživa vlasů a nehtů
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky