Milkshake banana 600g

-8 %
Milkshake banana 600g
Běžná cena s DPH628 Kč
Ušetříte50 Kč 8 %
Vaše cena s DPH s DPH578 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH503 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kódawa2920
VýrobceFit DAY
Popis

Milkshake banana FIT DAY

Mám pro Vás exotickou novinku, která obsahuje pravé kousky lyofilizovaného banánu. Banánový koktejl je plný bílkovin a díky tomu nás hodně zasytí. Dodá nám také spoustu energii na celé dopoledne. Koktejl můžeme mít jako snídani nebo svačinku. Neobsahuje laktózu, ale kvalitní sušené kokosové mléko. Milkshake je 100% přírodní produkt , nebosahuje chemické látky, laktózu, sóju a ani cukr. Vhodný pro vegany. Je snadno stravitelný a pomůže při hubnutí. Díky obsahu proteinu je skvělý i pro regeneraci svalů.

Příprava: 1 porci (30g) rozmícháme v shakeru s 200 ml vody, nebo 300ml rostlinného mléka. Pořádně protřepeme a vychutnáme si lahodnou snídani nebo zdravou svačinku.

Složení: Hrachový proteinový izolát, 24% banán sušený (banánové pyré, rýžová mouka), kokosové mléko sušené, rýžový proteinový izolát, 5% liofilizované kousky banánu, guma guar, přírodní aroma, steviol-glykosidy.

Obsahuje alergen: kokosové mléko.

Doporučené dávkování: 1 porce je 30g. Smoothie můžete užívat 1-3 denně. 

Hmotnost: 600g, 20 porcí

VýrobceFit DAY
SuperPotraviny, potravinyBrainfood, Paleo strava, Prášek, extrakt, Pro sportovce, Pro vegany, Proteiny - bílkoviny, Růst svalové hmoty
Superpotraviny seznamBanány
Hmotnost0.6 kg
Související kategorie:
Zaměrení:
Léčivé látky: