Milkshake banana 600g

-8 %
Milkshake banana 600g
Běžná cena s DPH628 Kč
Ušetříte50 Kč 8 %
Vaše cena s DPH s DPH578 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH503 Kč
Skladem 1 ks
Kódawa2920
VýrobceFit DAY
Popis

Milkshake banana FIT DAY

Mám pro Vás exotickou novinku, která obsahuje pravé kousky lyofilizovaného banánu. Banánový koktejl je plný bílkovin a díky tomu nás hodně zasytí. Dodá nám také spoustu energii na celé dopoledne. Koktejl můžeme mít jako snídani nebo svačinku. Neobsahuje laktózu, ale kvalitní sušené kokosové mléko. Milkshake je 100% přírodní produkt , nebosahuje chemické látky, laktózu, sóju a ani cukr. Vhodný pro vegany. Je snadno stravitelný a pomůže při hubnutí. Díky obsahu proteinu je skvělý i pro regeneraci svalů.

Příprava: 1 porci (30g) rozmícháme v shakeru s 200 ml vody, nebo 300ml rostlinného mléka. Pořádně protřepeme a vychutnáme si lahodnou snídani nebo zdravou svačinku.

Složení: Hrachový proteinový izolát, 24% banán sušený (banánové pyré, rýžová mouka), kokosové mléko sušené, rýžový proteinový izolát, 5% liofilizované kousky banánu, guma guar, přírodní aroma, steviol-glykosidy.

Obsahuje alergen: kokosové mléko.

Doporučené dávkování: 1 porce je 30g. Smoothie můžete užívat 1-3 denně. 

Hmotnost: 600g, 20 porcí

VýrobceFit DAY
SuperPotraviny, potravinyBrainfood, Paleo strava, Prášek, extrakt, Pro sportovce, Pro vegany, Proteiny - bílkoviny, Růst svalové hmoty
Superpotraviny seznamBanány
Hmotnost0.6 kg
Související kategorie:
Zaměrení:
Léčivé látky: