Melasa z granátového jablka 400 ml

-42 %
Melasa z granátového jablka 400 ml
Běžná cena s DPH119 Kč
Ušetříte50 Kč 42 %
Vaše cena s DPH s DPH69,0 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH60,0 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa3393
VýrobceAWA centrum
Popis

Melasa granátového jablka je vařená šťáva z granátového jablka, která se proměnila v hustý a tmavý barevný sirup.Tato koncentrovaná forma šťávy z granátového jablka nemá nadbytečnou sladkost, ale jeho kořenitou a štiplavou chuť, díky čemuž je vhodná jak pro běžné recepty, tak i pro dezerty. Někteří také přidávají nějaké další sladké ingredience do šťávy z granátového jablka před vařením, aby získali další chuť melasy z granátového jablka a využili dalších zdravotních výhod pomocných složek. Je velmi snadné vyrobit si vlastní melasu z granátového jablka doma a použít ji k vaření nebo k terapeutickým řešením pro různé zdravotní stavy.

Jaké jsou výhody melasy granátového jablka pro naše zdraví?

  • Mezi důležité výhody melasy z granátového jablka patří: Posílit imunitní systém. Snižte hladinu celkového cholesterolu . Podporujte metabolismus. Pomozte zdraví kůže. Zabraňte některým rakovinám.
  • Péče o pleť Melasa granátového jablka je schopna zlepšit zdraví kůže tím, že omezuje zánět, brání oxidačnímu stresu , který způsobuje předčasné stárnutí a vrásky, protože je bohatá na dobré množství vitamínu C a řadu antioxidantů. Niacin (vitamin B3), který se nachází ve vysokých koncentracích v melasě granátového jablka, je také nezbytný ke zvýšení pružnosti pokožky. Přečtěte si také: Směsi pro smíšenou pleť a způsoby péče o ni.
  • Péče o vlasy Pravidelné používání melasy granátového jablka může zlepšit zdraví vlasů zvýšením pevnosti vlasových folikulů, protože obsahuje různé minerály a silné organické sloučeniny. Přečtěte si také: Léčba vypadávání vlasů u žen, mužů a dětí lékařskými a přírodními způsoby.
  • Pomáhá trávení Vitamin B nalezený ve vysokých koncentracích v melasě granátového jablka je vynikající pro zvýšení funkce svalů a účinnost nervového systému, který pomáhá podporovat pohyb střev, trávit potravu, zmírňuje problémy se zácpou , nadýmání, křeče. Přečtěte si také: nejlepší a nejhorší potraviny, které ovlivňují trávení.
  • Prevence rakoviny, mnoho studií zjistilo, že melasa granátového jablka je schopna snížit riziko některých druhů rakoviny, zejména rakoviny prsu a prostaty , protože existuje mnoho aktivních antioxidantů, které mohou redukovat účinky volných radikálů v těle. Přečtěte si také: Může stres způsobovat rakovinu? Posílit imunitní systém Melasa granátového jablka může pomoci
  • Posílit imunitní systém , protože obsahuje vitamín C tím, že stimuluje produkci bílých krvinek, první obrannou linii těla proti mnoha patogenům, infekčním chorobám. Přečtěte si také: Posílení imunitního systému jednoduchými způsoby? Nižší hladiny cholesterolu
  • Granátové jablko melasa snižuje hladinu škodlivého cholesterolu v těle, takže snižuje riziko aterosklerózy a pravděpodobnost srdečního infarktu nebo mrtvice.

Melasa z granátové jablka. Vhodná do dezertů, na prípravu nápojů, jako salátový dresing.

Chuť: sladko- kyslá

Objem: 400ml

VýrobceAWA centrum
SuperPotraviny, potravinyKoření, Snídaňové směsi
Superpotraviny seznamGranátové jablko
Hmotnost0.5 kg
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky