Medik8 SLEEP GLYCOLIC 30ml

Medik8 SLEEP GLYCOLIC 30ml
Medik8 SLEEP GLYCOLIC 30ml
Medik8 SLEEP GLYCOLIC 30ml
Medik8 SLEEP GLYCOLIC 30ml
Medik8 SLEEP GLYCOLIC 30ml
Vaše cena s DPH s DPH1 150 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH950 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa3544
VýrobceMedik8
Popis
Noční peeling pro domácí použití, který obsahuje enkapsulovanou kyselinu glykolovou v 10% koncentraci. Kyselina glykolová postupně pracuje během noci a eliminuje výskyt jemných linek a vrásek, hyperpigmentaci a zarudnutí.

Noční peeling medik8Sleep Glycolic

Exfoliace jemnými kyselinkami

Kromě CSA produktů, exfoliační kyseliny jsou jednou z nejosvědčenějších složek v péči o pleť. Jak víme, AHA kyseliny spolehlivě zaručují rychlé, účinné a viditelné výsledky, změny jsou na pleti prokazatelné již za několik týdnů. Sleep Glycolic byl vytvořen tak, aby využil exfoliačních účinků kyseliny glykolové a zároveň eliminoval nežádoucí efekty, které mohou jiné domácí produkty s obsahem této látky způsobovat na kůži.

Proti černým tečkám

Pro své různorodé využití je kyselina glykolová často považována za diamant mezi kyselinami. Je totiž ideální pro ty, co se potýkají se stárnutím pleti, zjizvením, s poškozením způsobeným slunečním zářením i s ucpanými póry.

Je obrovským pomocníkem při oživení a regeneraci kožních buněk zevnitř. Ze všech AHA kyselin má nejmenší velikost molekul, a tak dokáže proniknout do pokožky nejhlouběji ze všech. Podporuje produkci kolagenu typu I a mukopolysacharidů.

Regenerace pleti během noci

Díky výtažku z rostliny Kummerowia stipulacea obsaženém v přípravku Sleep Glycolic pleť nabývá svých přirozených obranných schopností, které působí přes noc. Pleť je od přírody nastavená tak, aby se ve dne sama chránila a v noci obnovovala. Avšak vlivy jako modré světlo, stres či jet lag mohou tento přirozený rytmus pleti rozhodit a způsobit tak nedostatek hydratace, poškození kožní bariéry a zhoršení detoxikačních procesů. To může vést až k poškození DNA, únavě či mdlému vzhledu pleti.

Domácí peeling

  • Tento domácí peeling založený na 10% volné kyselině glykololové je účinným přípravkem, který způsobuje pouze minimální reakci pleti a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.
  • Díky postupnému uvolňování této silné kyseliny glykolové se snižuje možnost podráždění pokožky a kožní bariéra není narušována.
  • Ideální způsob, jak prodloužit efekt peelingové/obličejové procedury.
  • Perfektní v kombinaci s CSA produkty pro rychlejší obnovu zdravých kožních buněk.

Kyselina glykolová a retinol

  • Bylo klinicky prokázáno, že užívání kyseliny glykolové spolu s vitamínem A má pozitivní účinky. Společně podporují proces exfoliace v pokožce; kyselina glykolová ve svrchních vrstvách a vitamín A v těch hlubších.
  • Retinaldehyd a kyselina glykolová se ukázaly jako účinná kombinace obzvlášť v případě léčby problematické pleti.
  • Ranní péče v podobě vitamínu C a ochranného SPF krému pomáhá udržovat zdravou kožní bariéru a lépe chrání pleť během používání Sleep Glycolic.

Noční péče

  • Večer po očištění pleti jemně rozetřete malé množství Sleep Glycolic o velikosti hrášku. Aplikujte na obličej, krk a dekolt. Poté naneste ostatní séra a hydratační krém. Následující ráno vždy použijte SPF krém s ochranným faktorem, jelikož po užití kyseliny glykolové může být vaše pokožka citlivější na slunce.
  • Sleep Glycolic je emulze (směs vody & oleje), je tedy možné ji nanášet před aplikací sér na bázi oleje a vody.
  • Nenanášejte zároveň s jinými kyselinami s vysokou koncentrací

Hmotnost: 30ml

VýrobceMedik8
KosmetikaKosmetika pro ženy, Pleťová kosmetika, Pleťový peeling
Hmotnost0.5 kg
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky