Medik8 Retinol 6TR Intense 15ml

-8 %
Medik8 Retinol 6TR Intense 15ml
Běžná cena s DPH1 250 Kč
Ušetříte100 Kč 8 %
Vaše cena s DPH s DPH1 150 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH950 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa3035
VýrobceMedik8
Popis

Medik8 Retinol 6TR Intense 15ml

Intenzivní sérum s obsahem vitamínů A, je unikátní svou sílou retinolu proti vráskám a pro omlazení pleti. Retinol 6TR+ Intense vypne a zjemní pleť během vašeho spánku. Až se ráno probudíte, vaše jemné linky a vrásky budou vyhlazené a pleť osvěžená a s mladistvým jasem. Vitamín A je nejúčinnější látkou pro omlazení pleti i proti akné, jelikož napomáhá pročistit póry. Dokonalou pleť máte na dosah ruky v tomto inovativním retinolovém séru, které navíc barevně sjednocuje pleť.

Technologie postupného uvolňování retinol rovnoměrně distribuuje v průběhu noci do naší pleti. Díky skvalanu, který neutralizuje potenciální nežádoucí účinky vitamínu A je pleť hlouboce hydratována. Pleť je bez zarudnutí, šupinkám ani svědění.

Obohacené sérum s retinolem

Složení séra Retinol 6TR Intense se opírá o 0,6% retinol a vitamín E, podobně jako klasické sérum Retinol 6TR. Přidejte k tomu ještě pozitivní synergistický účinek skvalanu a klimbazolu, a získáváte sérum Retinol 6TR Intense, které navyšuje účinek retinolu, aniž by bylo nutné navyšovat zároveň i jeho koncentraci. Pokud vám účinek Retinolu 6TR přestává stačit, pak je Retinol 6TR Intense jasná volba.

Revitalizovaná, bezchybná pleť s mladistvým vzhledem

 • Hloubková hydratace
 • Rychlé vstřebání
 • Minimální podráždění díky technologii postupného uvolňování
 • Rovnoměrné rozprostření retinolu po povrchu pleti

+ Intense znamená dvě nové látky navíc

 • Klimbazol maximalizuje účinek retinolu, jako byste používali produkt s jeho vyšší koncentrací
 • Skvalan podporuje hydrataci a dodává pleti chybějící objem

Zlatý standard omlazení

Po aplikaci se v kůži přeměňuje na aktivní formu vitamínu A, kyselinu retinovou. Tato signalizační molekula dává buňkám v kůži pokyn, aby začaly produkovat více kolagenu, bílkoviny nutné pro pevnou pleť bez vrásek. Nárůst hladiny kyseliny retinové nejen, že stimuluje produkci kolagenu, ale zároveň napomáhá jeho zachování v kůži. Díky obsaženému klimbazolu roste obsah kyseliny retinové v pleti, protože potlačuje enzymy, které tuto kyselinu v kůži rozkládají.

Redukce nadměrné pigmentace

Kromě toho vitamín A stimuluje regeneraci kožních buněk a zpomaluje produkci nadbytečného množství melaninu. Díky tomu pleť zanechává nejen zjemněnou a vyhlazenou, ale také barevně sjednocenou bez stařeckých skvrn a dalších projevů hyperpigmentace.

4 aktivní látky pro anti-aging

 • 0,6% retinol: Čistý vitamín A, který zvyšuje množství kolagenu v pleti a urychluje přirozenou buněčnou regeneraci pleti. Díky tomu zanechává pleť mladistvou, vyhlazenou a barevně sjednocenou.
 • Klimbazol: Látka, která posiluje aktivitu retinoidů v kůži. Díky němu mají i nižší koncentrace účinek jako koncentrace vyšší, ovšem bez podráždění! Potlačuje aktivitu enzymů, které rozkládají aktivní formu vitamínu A, kyselinu retinovou, a utváří tak v pleti zásobárnu vitamínu A. Maximální účinek s minimem nežádoucích vedlejčích účinků.
 • Skvalan: Účinný emolient, který obnovuje funkci přirozené kožní bariéry a hloubkově hydratuje pleť.
 • Vitamín E: V tucích rozpustný antixidant, který v pleti neutralizuje škodlivé volné radikály a zároveň stabilizuje retinol pro jeho nejvyšší možnou účinnost.

Použití: aplikujte večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu 4 kapky séra of Retinol 6TR Intense a jemně rozetřete. Po vstřebání aplikujte běžný hydratační produkt či pleťový olej.

Pokud s aplikací retinolu začínáte, první dva týdny používejte sérum of Retinol 6TR Intense dvakrát týdně, následující dva týdny aplikujte ob den a následně, až si pleť zvykne, již každý večer.

 • Ráno po aplikaci retinolového séra nezapomeňte na přípravek obsahující SPF faktor, jako je Physical Sunscreen. Pro nejlepší účinek kombinujte s denním antioxidačním sérem s vitamínem C Pure C15.

Objem: 15ml, sérum vydrží až 75 aplikací, tedy téměř 4 měsíční kůru

VýrobceMedik8
KosmetikaPleťová kosmetika, Přípravky na akné, Přípravky na pigmentové skvrny, Přípravky na vrásky
Související kategorie:
Zaměrení:
Léčivé látky: