Medik8 Retinol 10TR+ Intense 15ml

-7 %
Medik8 Retinol 10TR+ Intense 15ml
Medik8 Retinol 10TR+ Intense 15ml
Medik8 Retinol 10TR+ Intense 15ml
Běžná cena s DPH1 400 Kč
Ušetříte100 Kč 7 %
Vaše cena s DPH s DPH1 300 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH1 074 Kč
Skladem 4 ks 4 ks
Kódawa3036
VýrobceMedik8
Popis

Medik8 Retinol 10TR+ Intense 15ml

Dopřejte své pleti to pravé. Toto sérum má superintenzivní sílu retinolu s 1% obsahu vitamínu A, které působí proti vráskám a je velkým pomocníkem pro omlazení. Dalším pomocníkem v séru je klimbazol a skvalan pro ještě vyšší účinnost a redukci známek stárnutí pleti. Dejte své pleti to, co potřebuje a probouzejte se každé ráno mladší díky retinolu.

Díky vynikající péči tohoto lehkého nočního séra s obsahem vitamínu A můžete ihned začít omlazující proceduru. Medik8 Retinol 10TR+ Intense vaši pleť vypne a zjemní během spánku. Ráno jsou jemné linky a vrásky minulostí a pleť je krásně osvěžená s mladistvým jasem. A jako bonus je pomocníkem proti akné, jelikož pomáhá pročistit póry. Během noci se postupně rovnoměrně uvolňuje retinol, skvalan neutralizuje potenciální nežádoucí účinky a vitamín A pleť profesionálně hloubkově hydratuje.

Po aplikaci séra se v kůži přeměňuje na aktivní formu vitamínu A, kyselinu retinovou. Tato signalizační molekula dává buňkám v kůži signál, aby začaly produkovat více kolagenu a bílkoviny nutné pro pevnou pleť bez vrásek. Nárůst hladiny kyseliny retinové nejen, že stimuluje produkci kolagenu, ale zároveň napomáhá jeho zachování v kůži. 

Sérum redukuje nadměrnou pigmantaci. Vitamín A stimuluje regeneraci kožních buněk a zpomaluje produkci nadbytečného množství melaninu. Díky tomu pleť zanechává jemnou a vyhlazenou, ale také barevně sjednocenou bez stařeckých skvrn a dalších projevů hyperpigmentace.

Obohacené sérum MEDIK8 s retinolem

Složení séra Retinol 10TR+ Intense se opírá o 1% retinol a vitamín E, podobně jako klasické sérum Retinol 10TR. Přidejte k tomu ještě pozitivní synergistický účinek skvalanu a klimbazolu, a získáváte sérum Retinol 10TR+ Intense, které navyšuje účinek retinolu, aniž by bylo nutné navyšovat zároveň i jeho koncentraci. Pokud vám účinek Retinolu 10TR přestává stačit, pak je Retinol 10TR+ Intense jasná volba.

+ Intense znamená dvě nové látky navíc:

  • Klimbazol maximalizuje účinek retinolu, jako byste používali produkt s jeho vyšší koncentrací
  • Skvalan podporuje hydrataci a dodává pleti chybějící objem 

4 aktivní látky pro anti-aging

  • 1% retinol: Čistý vitamín A, zvyšuje množství kolagenu v pleti a urychluje přirozenou buněčnou regeneraci pleti. Díky tomu je pleť mladistvá, vyhlazená a barevně sjednocená.
  • Klimbazol: Látka, která posiluje aktivitu retinoidů v kůži. Utváří v pleti zásobárnu vitamínu A. Maximální účinek s minimem nežádoucích vedlejčích účinků.
  • Skvalan: Účinný emolient, který obnovuje funkci přirozené kožní bariéry a hloubkově hydratuje pleť.
  • Vitamín E: V tucích rozpustný antixidant, který v pleti neutralizuje škodlivé volné radikály a zároveň stabilizuje retinol pro jeho nejvyšší možnou účinnost.

Použití: aplikujte večer na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. 4 kapky séra of Retinol 10TR+ Intense jemně rozetřete. Po vstřebání naneseme běžný hydratační produkt či pleťový olej. Pokud s aplikací retinolu začínáte, první dva týdny používejte sérum of Retinol 10TR+ Intense dvakrát týdně, následující dva týdny aplikujte ob den a následně, až si pleť zvykne, již každý večer.

Objem: 15ml, sérum vydrží až 75 aplikací, tedy téměř 4 měsíční kůru

 

 

VýrobceMedik8