Medik8 Liquid peptides 30ml

-1 %
Medik8 Liquid peptides 30ml
Běžná cena s DPH1 500 Kč
Ušetříte20 Kč 1 %
Vaše cena s DPH s DPH1 480 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH1 223 Kč
Skladem 5 ks 5 ks
Kódawa3041
VýrobceMedik8
Popis

Sérum Medik8 Liquid peptides

Sérum s peptidy je pomocník proti vráskám, který omladí vaši pleť. Speciální technologie s 30% koktejlem peptidů se postará o redukci existujících vrásek a jako bonus navíc zabrání jejich dalšímu formování. Vaše pleť bude jemná a vypnutá jako hedvábí! Pleť je hydratována, vyživená, obnovená a její vrásky a jemné rýhy jsou redukovány. Díky kyselině hyaluronové, která má různé molekulární hmotnosti je pleť hydratována i do okolního prostředí pleti.

Firma Medik8 vyvinula unikátní technologii, která "doručení" molekulypeptidů do naží kůže. Tato technologie zajistí, že účinnost 30% roztoku s peptidy nesníží jeho problémy s absorpcí. Tento způsob napomáhá stimulovat produkci bílkovin, a pleť je díky tomu pružná a vyhlazená. Vysoce hydratující složení s obsahem 30% směsi peptidů má nyní průkopnický systémem absorpce, kdy cílí na všechny viditelné známky stárnutí pleti. A díky tomu je pleť vyživená, obnovená a s mladistvým vzhledem.

Aktivní látky, co jinde nenajdete

 • Argirelox: Redukuje mimické vrásky tím, že minimalizuje kontrakce mimického svalstva. Viditelně zlepšuje vzhled jemných rýh na pleti.
 • Kyselina hyaluronová o různé molekulární hmotnosti: Podporuje hydrataci a zlepšuje elasticitu pleti, v níž dokáže zadržet obrovské množství vody.
 • Polyarginin & polylysin: Látky zlepšující penetraci peptidů hlouběji do pleti, čímž zajišťují jejich rovnoměrnou distribuci a vysokou účinnost.
 • Matrixyl 3000: Kombinace peptidů, které stimulují produkci kolagenu. Pleť je díky tomu zpevněná a její kontury mladistvě obnovené.
 • Peptid mědi s přesným cílením: Několikakrokový systém penetrace peptidů zajistí vstřebání séra hluboko do epidermis, přesně do míst, kde je nejúčinnější a přináší nejlepší výsledky.
 • Biolin: Prebiotikum obnovující přirozený mikrobiom pleti, dodává jí rozzářený a zdravý vzhled.
 • Karnosin: Carnosine dokáže blokovat glykační proces a zabraňuje vzniku vrásek.
 • Matrixyl Synthe’6 (Palmitoyl Tripeptide-38): Stimuluje 6 základních a hlavních složek kožního matrixu:
 1. Kolagen I – hlavní složka kožního extracelulární matrixu
 2. Kolagen III - vyrobený v počátečních stádiích hojení, před tvořením kolagenu I
 3. Kolagen IV – v procesu hojení
 4. Fibronektin - glykoprotein, který napomáhá při opravě tkáně (váže se na kolagen a tím spolu s dalšími složkami zabezpečuje funkci, pevnost a pružnost pleti
 5. Kyselina Hyaluronová – hojí a zaceluje rány, hydratuje a napomáhá elasticitě kůže
 6. Laminin-5 – glykoprotein, pod názvem kalinin, který řídí migraci kožních buněk.

Aplikace: Ráno a večer po čištění pleti vmasírujte sérum Liquid Peptides do pleti na obličeji, krku a dekoltu. Před aplikací hydratačního produktu nechejte dobře vstřebat.

 • Pro nejlepší účinek kombinujte ráno s denním hydratačním a ochranným krémem Advanced Day Total Protect a očním krémem Advanced Day Eye Protect. Večer zařaďte sérum s vitamínem A Crystal Retinal 6 a následně hydratační krém Advanced Night Restore.
 • Balení o obsahu 30 ml vydrží až 60 aplikací, při použití ráno a večer tedy vystačí na intenzivní měsíční kůru.
 • Pokud vrstvíte více produktů najednou, použijte jako první Liquid Peptide, následně Hydr8 B5 – i 2x / den. Vitamín C (C-Tetra) a vitamín A (retinol) vždy nanášejte až po Liquid Peptide.

Medik8 Liquid peptides nelze kombinovat:

 • Liquid Peptides nelze kombinovat s produkty Pure C15, Super C30, Super C30 Intense a White Balance Brightening Serum nebo produkty, obsahující kyselinu glygolovou, salicylovou či mandlovou, které se z pleti nesmývají, jako například Blemish Control Pads, Glycolic Acid Activator , Pore Minimising Tonic.
 • Liquid Peptides naopak můžete bez obav kombinovat s produkty C-Tetra a C-Tetra+ Intense nebo produkty na čištění pleti s AHA a BHA kyselinami, které se z pleti smývají.

Složení: Aqua (voda), glycerin, butylenglykol, palmitoyl-tetrapeptid-7, palmitoyl-tripeptid-1, měďný heptapeptid-14 pantothenát, heptapeptid-15-palmitát, arginin / lysinový polypeptid, palmitoyl-tripeptid-38, karnosin, acetyl-hexapeptid-8, 18, palmitoyl tripeptid-5, tetrapeptid-21, hyaluronát sodný, inulin, alfa-glukanový oligosacharid, kyselina mléčná / kopolymer glykolové kyseliny, panthenol, ethylhexylglycerin, hydroxypropylcyklodextrin, extrakt ze zeleného algalylátu, 20 golybolát sodný, zelený bonbonát, Kyselina, glycerylkrylát, pantolakton, fenylpropanol, polyvinylalkohol, karbomer, sorbát draselný, benzoát sodný, kyselina sorbová, fenoxyethanol, xantanová guma.

Objem: 30ml

VýrobceMedik8
KosmetikaKosmetika pro muže, Kosmetika pro ženy, Kyselina Hyaluronová, Pleťová kosmetika, Přípravky na hydrataci, Přípravky na vrásky
Hmotnost0.5 kg
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky