Medik8 Liquid peptides 30ml

-10 %
Medik8 Liquid peptides 30ml
Běžná cena s DPH1 500 Kč
Ušetříte150 Kč 10 %
Vaše cena s DPH s DPH1 350 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH1 116 Kč
Skladem 2 ks 2 ks
Kódawa3041
VýrobceMedik8
Popis

Sérum Medik8 Liquid peptides

Sérum s peptidy je pomocník proti vráskám, který omladí vaši pleť. Speciální technologie s 30% koktejlem peptidů se postará o redukci existujících vrásek a jako bonus navíc zabrání jejich dalšímu formování. Vaše pleť bude jemná a vypnutá jako hedvábí! Pleť je hydratována, vyživená, obnovená a její vrásky a jemné rýhy jsou redukovány. Díky kyselině hyaluronové, která má různé molekulární hmotnosti je pleť hydratována i do okolního prostředí pleti.

Firma Medik8 vyvinula unikátní technologii, která "doručení" molekulypeptidů do naží kůže. Tato technologie zajistí, že účinnost 30% roztoku s peptidy nesníží jeho problémy s absorpcí. Tento způsob napomáhá stimulovat produkci bílkovin, a pleť je díky tomu pružná a vyhlazená. Vysoce hydratující složení s obsahem 30% směsi peptidů má nyní průkopnický systémem absorpce, kdy cílí na všechny viditelné známky stárnutí pleti. A díky tomu je pleť vyživená, obnovená a s mladistvým vzhledem.

Aktivní látky, co jinde nenajdete

 • Argirelox: Redukuje mimické vrásky tím, že minimalizuje kontrakce mimického svalstva. Viditelně zlepšuje vzhled jemných rýh na pleti.
 • Kyselina hyaluronová o různé molekulární hmotnosti: Podporuje hydrataci a zlepšuje elasticitu pleti, v níž dokáže zadržet obrovské množství vody.
 • Polyarginin & polylysin: Látky zlepšující penetraci peptidů hlouběji do pleti, čímž zajišťují jejich rovnoměrnou distribuci a vysokou účinnost.
 • Matrixyl 3000: Kombinace peptidů, které stimulují produkci kolagenu. Pleť je díky tomu zpevněná a její kontury mladistvě obnovené.
 • Peptid mědi s přesným cílením: Několikakrokový systém penetrace peptidů zajistí vstřebání séra hluboko do epidermis, přesně do míst, kde je nejúčinnější a přináší nejlepší výsledky.
 • Biolin: Prebiotikum obnovující přirozený mikrobiom pleti, dodává jí rozzářený a zdravý vzhled.
 • Karnosin: Carnosine dokáže blokovat glykační proces a zabraňuje vzniku vrásek.
 • Matrixyl Synthe’6 (Palmitoyl Tripeptide-38): Stimuluje 6 základních a hlavních složek kožního matrixu:
 1. Kolagen I – hlavní složka kožního extracelulární matrixu
 2. Kolagen III - vyrobený v počátečních stádiích hojení, před tvořením kolagenu I
 3. Kolagen IV – v procesu hojení
 4. Fibronektin - glykoprotein, který napomáhá při opravě tkáně (váže se na kolagen a tím spolu s dalšími složkami zabezpečuje funkci, pevnost a pružnost pleti
 5. Kyselina Hyaluronová – hojí a zaceluje rány, hydratuje a napomáhá elasticitě kůže
 6. Laminin-5 – glykoprotein, pod názvem kalinin, který řídí migraci kožních buněk.

Aplikace: Ráno a večer po čištění pleti vmasírujte sérum Liquid Peptides do pleti na obličeji, krku a dekoltu. Před aplikací hydratačního produktu nechejte dobře vstřebat.

 • Pro nejlepší účinek kombinujte ráno s denním hydratačním a ochranným krémem Advanced Day Total Protect a očním krémem Advanced Day Eye Protect. Večer zařaďte sérum s vitamínem A Crystal Retinal 6 a následně hydratační krém Advanced Night Restore.
 • Balení o obsahu 30 ml vydrží až 60 aplikací, při použití ráno a večer tedy vystačí na intenzivní měsíční kůru.
 • Pokud vrstvíte více produktů najednou, použijte jako první Liquid Peptide, následně Hydr8 B5 – i 2x / den. Vitamín C (C-Tetra) a vitamín A (retinol) vždy nanášejte až po Liquid Peptide.

Medik8 Liquid peptides nelze kombinovat:

 • Liquid Peptides nelze kombinovat s produkty Pure C15, Super C30, Super C30 Intense a White Balance Brightening Serum nebo produkty, obsahující kyselinu glygolovou, salicylovou či mandlovou, které se z pleti nesmývají, jako například Blemish Control Pads, Glycolic Acid Activator , Pore Minimising Tonic.
 • Liquid Peptides naopak můžete bez obav kombinovat s produkty C-Tetra a C-Tetra+ Intense nebo produkty na čištění pleti s AHA a BHA kyselinami, které se z pleti smývají.

Objem: 30ml

VýrobceMedik8
KosmetikaKosmetika pro muže, Kosmetika pro ženy, Kyselina Hyaluronová, Pleťová kosmetika, Přípravky na hydrataci, Přípravky na vrásky
Související kategorie:
Zaměrení:
Léčivé látky: