Medik8 Crystal Retinal 10 30ml

-1 %
 
Medik8 Crystal Retinal 10 30ml
Běžná cena s DPH2 400 Kč
Ušetříte30 Kč 1 %
Vaše cena s DPH s DPH2 370 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH1 959 Kč
Skladem 5 ks 5 ks
Kódawa3039
VýrobceMedik8
Popis

Medik8 Crystal Retinal 10

Toto noční sérum má anti-age účinek s redukováním vrásků. Sérum obsahuje vitamíny a unikátní retinaldehyd v 0,1% koncentraci. Sérum podporuje produkci kolagenu v kůži a urychluje obnovu kožních buněk. Výsledek séra je vidět během prvního měsíce aplikace. U retinolu 10 je 11x rychlejší omlazení než u základního retinolu a je 2 x silnější a biologicky aktivní. K pleti zůstává jemný jako standartní formy retinolu.

Retinal 10 zpevňuje pleť a oživuje její kontury, dodává kůži chybějící objem a viditelně minimalizuje jemné linky a vrásky. Sérum sjednocuje barevný tón pleti a obnovuje povrch kůže a dodává jí jas. Lehké a hedvábné složení propůjčuje pleti luxusní pocit. Pleť není zatěžována ale naopak vyživená a obnovená. Sérum je taky skvělým pomocníem na podporu pleti bez pupínků.

Technologie vyvinutá vědci na britské University of Hertfordshire

  • Nová generace produktů s vitamínem A s minimálním rizikem podráždění
  • Patentovaný systém s postupným uvolňováním retinaldehydu
  • Retinaldehyd je enkapsulovaný v krystalickém transportním činidle

Účinné látky:

  • Retinal/Retinaldehyd: Účinný derivát vitamínu A, který může působit až 11x rychleji než běžné formy retinolu, k pleti ale zůstává stále stejně jemný. Snižuje výskyt bakterií, které jsou zodpovědné za pupínky a další projevy akné. Viditelně zlepšuje vzhled jemných linek a vrásek, texturu pleti a sjednocuje její barevný tón.
  • Kyselina hyaluronová: Vysoce účinná látka, který v pleti uzamyká vlhkost, čímž podporuje vyváženou hydrataci a elasticitu kůže.
  • Glycerin: Jeden z přirozených zvlhčujících faktorů v pleti, který podporuje fungování přirozené kožní bariéry a zamezuje ztrátě vody.
  • Vitamín C:  Antioxidant, který neutralizuje volné radikály formující se kvůli UV záření v kůži, a tím bojuje proti vzniku viditelných známek stárnutí pleti a hyperpigmentaci.
  • Vitamín E: Silný antioxidant neutralizující volné radikály, který stimuluje hydrataci a omlazení pleti. Společně s vitamínem C působí synergicky a navyšují svůj antioxidační účinek.

Aplikace séra:

Večer po očištění pleti naneste malé množství na pleť a dekolt ještě před aplikací tradičního hydratačního produktu. Tak jako v případě produktů s retinolem nanášejte postupně a pleť nechejte přivyknout. První dva týdny aplikujte dvakrát týdně, následující dva týdny ob den. Po měsíci již můžete aplikovat denně. Nezapomínejte na každodenní aplikaci produktu chránícího před UV zářením, s nímž pokračujte až týden po ukončení aplikace Crystal Retinalu. Obsažený retinaldehyd může zvyšovat citlivost pleti vůči slunečnímu záření.

Kontraindikace: v případě těhotenství či kojení konzultujte používání s lékařem

Objem: 30 ml vystačí až na 100 aplikací

VýrobceMedik8
KosmetikaKosmetika pro muže, Kosmetika pro ženy, Kyselina Hyaluronová, Pleťová kosmetika, Přípravky na vrásky
Hmotnost0.5 kg
Doprava ZDARMA !Ano