Medik8 Celebrated vánoční balíček

-19 %
 
Medik8 Celebrated vánoční balíček
Medik8 Celebrated vánoční balíček
Medik8 Celebrated vánoční balíček
Běžná cena s DPH2 250 Kč
Ušetříte420 Kč 19 %
Vaše cena s DPH s DPH1 830 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH1 512 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kódawa3603
VýrobceMedik8
Popis

Co je třeba pro dokonalý vzhled pleti? 

Odborníci v péči o pleť se shodují na tom, že se neobejdete bez vitamínu A a bez pravidelné exfoliace pleti. To vše získáte ve vánočním balíčku Celebrated od Medik8 v podobě séra Crystal Retinal 3 a jemného exfoliačního tonika Press & Glow, jenž je vhodné i pro citlivou pleť. V cenově zvýhodněném balíčku navíc získáte jako dárek 16 bavlněných odličovacích tamponků pro opakované použití s tonikem Press & Glow a speciální klíč pro maximální využití séra Crystal Retinal 3.

Balíček Celebrated je ideální pro všechny, kdo se chtějí seznámit s nejoblíbenějšími produkty od Medik8 a chtějí získat krásnou pleť, a zároveň působit preventivně proti jejímu stárnutí. 

Exfoliační PHA tonikum s enzymovým aktivátorem na každodenní použití: Press & Glow (200 ml)

Pokud máte citlivější pleť, která nesnáší klasická exfoliační tonika s obsahem AHA/BHA kyselin, ale přesto chcete podpořit přirozenou exfoliaci pleti a účinek vitamínu A (retinolu), tonikum Press and Glow je tím pravým řešením. Představte si dokonale sjednocenou pleť, která je hydratovaná a zjemněná. Takovou můžete mít i vy díky toniku Press & Glow, které nejen, že napomáhá obnově povrchu pleti, ale zlepšuje také schopnost pleti vstřebávat aktivní látky jako vitamín C či vitamín A z krémů a sér. Díky svému účinku na pleť navíc působí jako dokonalý podklad pod make-up. Nedráždivým způsobem redukuje nadměrnou pigmentaci a rozjasňuje a barevně sjednocuje pleť, která je s pravidelným používáním rozzářená, zjemněná a zklidněná.

Sérum pro omlazení pleti s vitamínem A: Crystal Retinal 3 (30 ml)

Vitamín A je jednou z nejoblíbenějších látek pro péči o pleť. Působí proti akné, zpomaluje stárnutí pleti a redukuje pigmentace. Jestliže s ním dosud nemáte zkušenosti, stabilní noční sérum Crystal Retinal 3 s 0,03% enkapsulovaným retinaldehydem pro vás bude to pravé.

Vymačkávač tuby

Pratelné bavlněné polštářky (16 ks)

VýrobceMedik8
KosmetikaKosmetika pro ženy, Pleťová kosmetika
Hmotnost0.4 kg
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky