Maca? Maca!

Maca? Maca!

Maca je kořen, který se pěstuje ve více barvách a má příjemnou chuť i vůni. Tento kořen můžeme baštit surový, v tobolkách nebo v prášku. Hlíza, která je v kořenu obsahuje jód, fosfor, zinek, železo a vitamín B1, B2, C, E a také vápník. Dle dostupných laboratorních a klinických výzkumů bylo potvrzeno, že maca má velký pozitivní vliv na funkce organismu.  Maca je skvělá pro podporu fyzické a psychické kondice, je skvělá pro vytrvalost a zvyšování odolnosti proti stresu. Maca je považována za afrodisiakum, které má vysokou výživovou hodnotu. Zabraňuje neplodnosti a pomáhá zvyšovat sexuální potenci u mužů. Je skvělá pro zlepšení mentální zaostalosti u mládeže a doporučuje se při anémii a neuróze.

O mace je opravdu spoustu informací, proto Vám rozepíšu do bodů, k čemu je opravdu dobrá a v čem nám prospívá:

 

Nenahraditelná výživa pro nemocné a vyčerpané

 

Maca mírní účinky chemoterapie a radioterapie. Pomáhá při farmakologické léčbě i při AIDS. Maca je skvělá pro rychlý návrat síly organismu. Díky užívání maky se rychleji obnovuje růst vlasů po chemoterapii. Maca zlepšuje hojení ran a zabraňuje ztrátě hmotnosti či naopak pomáhá ji zase opětovně získat. Maca je natolik nenahraditelná, že pomáhá regenerovat síly poškozeného organizmu, které vzniká při nadměrném užívání léků, narkomanii nebo alkoholizmu.

 

Životní komfort

 

Užíváním maky dokážeme posílit sebevědomí a snížit případné pocity deprese a psychického vyčerpání. Budeme odolní a posílíme paměť. Udržuje nám dobrý sluch a zrak. Podporuje pevné svaly a kosti.

 

Harmonie a žena

 

Užívám maky, jsme schopni snížit nepříjemné projevy menopauzy nebo upravit nepravidelnou menstruaci. Maca dokáže eliminovat depresivní nálady a návaly horka. Naše tělo bude mít mnohem více energie, pokožka bude svěží a zmírní se proces stárnutí. Organismus bude harmonizovaný a naše hormony budou v rovnováze.  Maca brání proti vzniku osteoporózy.

 

Síla a muž

 

Maca pomáhá udržet svaly v dobré kondici a zpomalit proces stárnutí. Je skvělou podporou pro mozkovou činnost, díky ní se dokáže předejít syndromu chronické únavy. Maca pomáhá také zvýšit sexuální kondici a zlepšit odolnost vůči stresovým faktorům. Je skvělá při zvýšení libida a podpoře erekce. Pomáhá při impotenci a zvyšuje hladinu androgenu.

 

Regenerace organismu

 

Maca je skvělá pro udržení hormonální rovnováhy. Je skvělá pro podporu imunity a zvýšení odolnosti našeho organismu. Posiluje mozkovou činnost a mírní deprese, snižuje psychické vyčerpání a neurózy. Je skvělá pro zlepšení paměti a posílení vitality. Doporučuje se pro navrácení síly při fyzickém vyčerpání. Dokáže zmenšit i následky po požití alkoholu.

 

Přírodní afrodiziakum

 

Maca pomáhá při impotenci a frigiditě. Dokáže stimulovat sexuální aktivitu a zvýšit libido a vitalitu. Užívám maky podpoříte tvorbu spermií a správnou funkci vaječníků. Doporučuje se při neplodnosti žen, ale i mužů. Maca se užívá i ve vysokém věku pro zachování sexuálních funkcí.

 

Pro děti

 

Tento přírodní produkt můžeme dávat i našim nejmenším, jelikož maca je plná minerálních látek, které jsou pro organismus důležité. Maca je přirozeným stimulantem krvetvorby a může používat i při léčbě anemie. Je velmi vyhledávaná u dětí, které jsou chudokrevné nebo trpí podvýživou. Maca je skvělá pro posílení imunitního systému a dobrý rozvoj kostního i svalového systému.

 

Sportovci

 

Jelikož je maca skvělá při fyzické zátěži, oblíbili si ji i sportovci. Pomáhá zrychlit regenerační procesy a zvýšit odolnost při zátěži. Podporuje naše klouby a šlachy a zabraňuje tak jejich nadměrnému opotřebení. 

 

Maca prošla spousty výzkumy a testy a výsledky jsou opravdu úžasné! Maca by neměla chybět v našich domácnostech. Příprava je jednoduchá – pokud ji máme v prášku, stačí ji přidat do našich jídel nebo nápojů. Jednoduché, rychle a účinné! Vyzkoušeli jste už? J Toto rozhodnutí už nechám na Vás… Mrkněte na ni zde.