Levandule

Levandule lékařská, jistě znáte pronikavou vůni fialových květů spjatou s Provence ve Franci, ale původem ze Středomoří. Levandule je drobný keřík výšky cca 50 cm s typickými modrofialovými květy, který si snadno můžeme vypěstovat sami na zahrádce. Pro léčivé účinky sev srpnu sbírá aromatický květ, nebostonky s květy, které si můžeme zavěsit kdekoliv v bytě. Levandule a její vůně je ideální pro zklidnění a relaxaci, podporuje spánek, působí proti stresu a depresím. Používá se do koupelí na inhalace, přípravu čaje i také jako bylinné zklidňující vykuřovadlo.

29.03.2019
Sušený květ levandule 50g
Levandule (LAVANDULA ANGUSTIFOLIA) typickou aromatickou vůni, která má pozitivní vliv na kvalitu spánku, podporuje relaxaci (uvolňuje stres a napětí). Používá se tako jako přírodní vykuřovadlo, rozjasňuje mysl a přináší vnitřní klid..
15.03.2019
Esenciální olej Levandulový 10ml
Esenciální olej Levandulový používá se do zklidňujících koupelí např. u kardiovaskulárních potíží a také k inhalacím (aromaterapie).
01.03.2018
Salvia Paradise Levandule lékařská květ 70g
Levandule lékařská je trstnatý polokeř s výraznými fialovými květy s charakteristickou výraznou vůní, které kvetou od června do srpna. Květonosný levandulový stonek se sbírá výhradně za suchého počasí během období od června do srpna.
20.03.2019
Směs esenciálních olejů roll-on Jen klid! 10ml
Směs esenciálních olejů roll-on Jen klid! jsou míchány ze 100% přírodních čistých éterických olejů Levandule, Růže a Vetiveru v základním oleji Vitamínu E a ty jsou přizpůsobeny k dosažení cíleného efektu jako je například nastartování k aktivitě. Podaří se vám tak dosáhnout cíleného efektu jako je například uvolnění po celodenním stresu.
20.03.2019
Směs esenciálních olejů roll-on Sladké sny! 10ml
Směs esenciálních olejů roll-on Sladké sny! jsou míchány ze 100% přírodních čistých éterických olejů Levandule, Heřmánek a Neroli v základním oleji Vitamínu E a ty jsou přizpůsobeny k dosažení cíleného efektu jako je například nastartování k aktivitě. Nahradí ranní kávu.
27.03.2019
HARERA Epsomská sůl do koupele Levandule 1000g
HARERA Epsomská sůl do koupele se sušenou levandulí obsahuje potravinářskou kvalitu epsomské soli (síran hořečnatý, MgSO4) – hořká sůl.