Kofeinové vlasové sérum 215ml

-13 %
Kofeinové vlasové sérum 215ml
Kofeinové vlasové sérum 215ml
Kofeinové vlasové sérum 215ml
Běžná cena s DPH149 Kč
Ušetříte20 Kč 13 %
Vaše cena s DPH s DPH129 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH107 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa3499
Popis

Unikátní prorůstové stimulační masážní sérum proti padání vlasů BIO s brazilským keratinem.

Obsažený kofein a unikátní bioaktivní složky nejen regenerují již vyrostlé vlasy, ale také podporují růst nových vlasových folikul a omezují jejich vypadávání. Po 3 měsících pravidelné péče se vlasy zpevní, získají sametový lesk, budou se méně třepit a jejich celková kvalita bude výrazně lepší.

BIO stimulační sérum proti padání vlasů:

  • významně snižuje padání vlasů
  • podporuje opětovný růst a regeneraci vlasů
  • výrazně zlepšuje kvalitu vlasů
  • zpevňuje vlasy a zanechává je lesklé
  • chrání konečky vlasů před třepením
  • vhodný i při androgenní alopecii
  • s jemnou, nedráždivou vůní

Složení: hydrolyzát z ovčího keratinu – zpevňuje vlasy a celkově je regeneruje, kofein – stimuluje růst vlasových folikul, bioaktivní složky – potlačují působení faktoru TGF-beta, který zpomaluje růst vlasů, aminokyseliny – podporují vlasovou pigmentaci, bioaktivní extrakt z hrachových klíčků, adenosin, panthenol a vitaminy. Neobsahuje SLS/SLES, parabeny, syntetická barviva. Jemná bezalergenní parfemace. 

Aktivní látky: keratin,kofein, protien noggin, taurin, biotin, niacinamid, panthenol, adenosin, tyrosin, extrakt z klíčků hrachu, fruktóza, oleamin.

Aplikace: Rozhrňte vlasy, aby byla odhalena pokožka a naneste aplikátorem přípravek, rukou vmasírujte do pokožky. Takto ošetřujte vlasy pravidelně po dobu min. 3 měsíců a dále dle potřeby. Neaplikujte na vlasy, pouze na vlasovou pokožku! Masáž pokožky provádějte pečlivě a důrazně. Při mytí vlasů řádně prsty odstraňujte tuk a odumřelé buňky pokožky hlavy. Občas provádějte masáž vlasové pokožky pomocí kartáče. Tím dojde ke změkčení a odstranění ztvrdlých buněk pokožky u vlasů, pokožka se prokrví a lépe vlasy vyživuje. NEOPLACHUJTE!

Použití: pro všechny typy vlasů, při řídnoucích vlasech a při vypadávaní vlasů

Objem: 215ml

KosmetikaKosmetika pro muže, Kosmetika pro ženy, Vlasová kosmetika, Vlasová regenerace, Vlasové sérum proti padání vlasů
Hmotnost0.5 kg
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky