Kedluben červený - semena na klíčky 10g

Kedluben červený - semena na klíčky 10g
Vaše cena s DPH s DPH26,0 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH22,6 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa3663
VýrobceToraf
Popis

Semena červené kedlubny klíčí snadno a rychle. získané klíčky se zajímavou barvou jsou plné chutí a představují zdravou pochoutku bohatou na cenné živiny a vitamíny (zejména A, B, C a E), mikro- a makroelementy.

  • Červená kedluben může pomáhat: ke stimulaci, zlepšovať paměť, podporovat imunitní systém těla, působit proti rakovině a virovým útokům.

Jako přílohu lze použít chutné červené výhonky kedlubny, vhodná jako příloha na saláty, jogurt, tvaroh, sendviče a polévky.

PŘÍPRAVA klíčků: Připravit si klíčky doma je velmi snadné díky Biomisce ke klíčení semen. Důležité je také postupovat podle instrukcí Klíčící Biomisky, obvykle jsou klíčky připravené k jídlu cca ve 3-4 dnech. Nejdříve semena propláchneme ve vodě pokojové teploty. Poté semínka přesypeme do čisté misky a zalijeme převařenou vodou o pokojové teplotě. Semínka necháme "předboptnat" několik hodin  (max. 10 hodin), poté opět propláchneme a vložíme do Biomisky, (také lze klíčit na vatě nebo v obyčejné misce). Nesmíme zapomenout klíčky pravidelně prolévat vodou (nejlépe 2-3x denně).  První klíčky vhodné ke konzumaci se začnou objevovat po 3 dnech. Ke správnému klíčení je vhodná  teplota (18-22 stupňů C) a denní světlo, nikdy neumisťujte misky s klíčky na přímé sluneční světlo!!! Klíčky můžeme konzumovat od velikosti 1 cm, nejlepší jsou klíčky 2 - 3 cm. Po vyklíčení lze klíčky skladovat v chladničce, kde vydrží cca týden, Před konzumací klíčky pečlivě opláchněte.

Hmotnost: 10g

VýrobceToraf
SuperPotraviny, potravinyBrainfood, Energie a vitalita, Posílení imunity, Pro sportovce, Pro vegany, Semínka, Semínka a ořechy, Výživa pro mozek, paměť, Zelené potraviny, Zelené potraviny, greenfood, Živá strava
Hmotnost0.01 kg
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky