Hormonální balíček II

-33 %
Hormonální balíček II
Hormonální balíček II
Hormonální balíček II
Běžná cena s DPH599 Kč
Ušetříte200 Kč 33 %
Vaše cena s DPH s DPH399 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH347 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kódawa2658
VýrobceHARERA
Záruka24 měsíců
Popis

Hormonální balíček II

Hormony v rovnováze jsou pro život ženy v jakémkoliv věku velmi důležité. Správná hladina hormonů snižuje pravděpodobnost výskytu negativních symptomů především v období menopauzy (návaly horka, výkyvy nálad, nespavost, osteoporóza a další), dále také předchází menstruačním problémům a problémům s otěhotněním, udržuje pevné nehty, zdravé vlasy, hebkou kůži a krásně ženské tvary. Superpotraviny a bylinky mají velkou léčivou přírodní sílu bez jakýchkoliv chemických, a tím i tělu nebezpečných příměsí. Balíček obsahuje vhodné doplňky stravy, které v kombinaci s hormonální jógou mohou velmi pozitivně ovlivnit hormonální systém ženy a předejít tak mnoha negativním symptomům. Speciální balíček II jsme pro Vás vytvořili z 5ti druhů superpotravin.

 

Kotvičník 100g

Mírní negativní klimakterické příznaky jako jsou nespavost a kolísání nálad, dále snižuje cholesterol, zvyšuje vitalitu a psychickou svěžest ženy. Kotvičník také prokrvuje celé tělo a tím zvyšuje sexuální libido.

 

Kontryhel 100g

Působí na všechny ženské problémy včetně neplodnosti - posiluje ženské orgány (především dělohu), působí proti potratům a zvyšuje pravděpodobnost početí. Dále předchází menstruačním poruchám, tlumí menstruační bolesti a nadměrné krvácení, léčí zánětlivá onemocnění v podbřišku včetně zánětu vaječníků a výtoků. Po porodu zastavuje krvácení, podporuje tvorbu mléka a stahuje dělohu.

 

Červený jetel 50g

Čaj z červeného jetele má velmi silné účinky. Preventivně působí proti rakovině prsu, zvyšuje hladinu estrogenu v těle ženy a také snižuje negativní symptomy. Čaj má skvělé dezinfekční účinky pro trávící trakt, je skvělý pro zastavení zvracení. Pomáhá při nadměrném vylučování slin a podporuje slinivku břišní. Je možné ho využívat také při revmatismu nebo proti průjmu.

  

Amalaki 100g

Velmi dobré pro ženy v období menopauzy. Amalaki obsahuje nejvíce vitamínu C na jeden plod, posiluje kosti, vlasy a pleť. Je to výborný antioxidant, zpomaluje stárnutí, posiluje imunitu, podporuje hubnutí, inhibuje kvasinky, brání šedivění vlasů.

 

Chia semínka 50g

Pomáhají proti únavě, snižují krevní tlak a riziko zánětu. Chia semínka podporují imunitní systém, hydratují tělo zevnitř, doporučují se při zánětech, podporuje trávení a jsou vynikající pro vlasy, nehty a pokožku.

 

Balíček obsahuje: Kotvičník 100g, amalaki 100g, chia semínka 50g, červený jetel 50g, kontryhel 100g + dárkové balení

Hmotnost balení: 400g

 

 

 

 

 

 

 

 

VýrobceHARERA
SuperPotraviny, potravinyByliny
Superpotraviny seznamAmalaki, Chia semínka, Kotvičník zemní
Hmotnost0.5 kg
AfrodisiakaTrue
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky