Hormonální balíček I

-34 %
Hormonální balíček I
Hormonální balíček I
Hormonální balíček I
Běžná cena s DPH639 Kč
Ušetříte220 Kč 34 %
Vaše cena s DPH s DPH419 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH364 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kódawa2657
VýrobceHARERA
Záruka24 měsíců
Popis

Hormonální balíček I

Hormony v rovnováze jsou pro život ženy v jakémkoliv věku velmi důležité. Správná hladina hormonů snižuje pravděpodobnost výskytu negativních symptomů především v období menopauzy (návaly horka, výkyvy nálad, nespavost, osteoporóza a další), dále také předchází menstruačním problémům a problémům s otěhotněním, udržuje pevné nehty, zdravé vlasy, hebkou kůži a krásně ženské tvary. Superpotraviny a bylinky mají velkou léčivou přírodní sílu bez jakýchkoliv chemických, a tím i tělu nebezpečných příměsí. Balíček obsahuje vhodné doplňky stravy, které v kombinaci s hormonální jógou mohou velmi pozitivně ovlivnit hormonální systém ženy a předejít tak mnoha negativním symptomům. Hormonální balíček, který jsme pro Vás speciálně připravily, obsahuje 5 produktů.

 

Maca 250g 

Rostlina nazývaná také peruánský ženšen se využívá při hormonálních problémech, nepravidelné menstruaci, při sexuálních poruchách, impotenci (zvyšuje libido a vitální síly), neplodnosti – mužů i žen, snížené imunitě organismu, syndromu chronické únavy, depresích a neurózách, oslabené paměti a nedostatku koncentrace, menopauze, u nádorových onemocnění (redukuje vedlejší účinky chemo i radioterapie), tuberkulóze, osteoporóze (i jako prevence), nehojících se ranách, akné, vypadávání vlasů, k uchování dobrého zraku a sluchu, nechutenství, při psychickém vyčerpání.

 

Kontryhel 100g

Působí na všechny ženské problémy včetně neplodnosti - posiluje ženské orgány (především dělohu), působí proti potratům a zvyšuje pravděpodobnost početí. Dále předchází menstruačním poruchám, tlumí menstruační bolesti a nadměrné krvácení, léčí zánětlivá onemocnění v podbřišku včetně zánětu vaječníků a výtoků. Po porodu zastavuje krvácení, podporuje tvorbu mléka a stahuje dělohu.

 

Červený jetel 50g

Čaj z červeného jetele má velmi silné účinky. Preventivně působí proti rakovině prsu, zvyšuje hladinu estrogenu v těle ženy a také snižuje negativní symptomy. Čaj má skvělé dezinfekční účinky pro trávící trakt, je skvělý pro zastavení zvracení. Pomáhá při nadměrném vylučování slin a podporuje slinivku břišní. Je možné ho využívat také při revmatismu nebo proti průjmu.

 

Amalaki 100g

Velmi dobré pro ženy v období menopauzy. Amalaki obsahuje nejvíce vitamínu C na jeden plod, posiluje kosti, vlasy a pleť. Je to výborný antioxidant, zpomaluje stárnutí, posiluje imunitu, podporuje hubnutí, inhibuje kvasinky, brání šedivění vlasů.

 

Chia semínka 50g

Pomáhají proti únavě, snižují krevní tlak a riziko zánětu. Chia semínka podporují imunitní systém, hydratují tělo zevnitř, doporučují se při zánětech, podporuje trávení a jsou vynikající pro vlasy, nehty a pokožku.

 

Obsah: Maca 250g, amalaki 100g, chia semínka 50g, červený jetel 50g, kontryhel 100g + dárkové balení

Hmotnost: 550g

 

 

VýrobceHARERA
SuperPotraviny, potravinyByliny
Superpotraviny seznamAmalaki, Chia semínka, Maca peruánská
AfrodisiakaTrue
Související kategorie:
Zaměrení:
Léčivé látky: