Encapsulated Forest (síla ukrytá v kapsli)

Encapsulated Forest (síla ukrytá v kapsli)
Encapsulated Forest (síla ukrytá v kapsli)
Encapsulated Forest (síla ukrytá v kapsli)
Vaše cena s DPH na dotaz
Vaše cena bez DPH na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
???
Kódawa3417
VýrobceMedik8
Popis

Vánoční balíček Encapsulated forest

Získejte kompletní noční péči pro omlazení pleti s vánočním balíčkem Síla lesa ukrytá v kapsli, který obsahuje vše, co pro noční omlazení potřebujete – čištění, vitamín A a výživný krém. Probouzejte se každé ráno s krásnou pletí díky retinolu a dalším účinným látkám. S balíčkem navíc ušetříte a získáte jej v unikátní, ručně vyráběné krabičce, která vypráví příběh vánoční pohádky.

Omlazení s vitamínem A

Vánoční balíček Síla lesa ukrytá v kapsli zahrnuje ve 4 krocích vše, co potřebujete pro dokonalou a mladistvou pleť – od čištění, přes cílenou péči s vitamínem A až po závěrečnou hydrataci. Ráno bude vaše pleť zářit!

Jemné krémové čištění Cream Cleanse (40 ml)

Po náročném dni sáhněte jako první po čisticím přípravku – jemné krémové Cream Cleanse (40ml), která jemně vyčistí i suchou a citlivou pleť, a zahrne ji díky obsahu pomerančového oleje, kakaového másla a glycerinu hydratací. Díky obsahu jemných kyselinek stimuluje Cream Cleanse exfoliaci pleti, a tím podporuje pročištění a omlazení pokožky. Cream Cleanse je to pravé pro šetrné čištění citlivé a suché pokožky, kterou vyčistí bez vysušování. 

Klasické retinolové sérum Retinol 3TR + Intense (15 ml)

Po čištění dodejte pleti sílu vitamínu A – retinolu. Na celý obličej naneste klasické sérum Retinol 3TR + Intense (15 ml) s 0,3% retinolem. Retinol v pleti stimuluje vlastní novotvorbu kolagenu, a díky tomu podporuje zpevnění pleti, vypnutí vrásek a vyhlazení jemných linek. Obličej a dekolt díky tomu opětovně získávají ztracené kontury a mladistvý vzhled. Retinol obnovuje pokožku na buněčné úrovni, a celkově ji pročišťuje a zdokonaluje její vzhled. Retinol regeneruje vaši pleť, zatímco vy spíte. Sérum Retinol 3TR + Intense je oproti klasickému séru Retinol 3TR obohaceno o klimbazol a skvalan, které navyšují účinek séra, aniž by bylo nutné zvyšovat koncentraci retinolu.

Vitamín A pro oční okolí Retinol Eye TR (7 ml)

Ani oční okolí nicméně nemusí být o blahodárný efekt retinolu ochuzené. Pleť v očním okolí je však výrazně jemnější a tenčí než jinde na obličeji, proto je vhodné volit specializovaný produkt pro tuto lokalitu. Právě ten v balíčku Encapsulated Forest získáte v podobě očního retinolového séra Retinol Eye TR, které retinol obsahuje v lehké, 0,1% koncentraci. Retinol Eye TR (7 ml) v očním okolí navýší přirozenou produkci kolagenu a obsah epidermální kyseliny hyaluronové. Oční okolí je díky tomu zpevněné, hydratované a jemné vrásky kolem očí vyplněné. Sérum kromě toho zesvětluje tmavé kruhy pod očima a celkově zlepšuje stav pleti v očním okolí, kterou rozjasňuje a dodává jí dokonalý vzhled.

Noční hydratace a výživa Advanced Night Restore (15 ml)

Svoji večerní péči o pleť uzavřete nočním krémem Advanced Night Restore (15 ml), který pleť bohatě hydratuje a regeneruje během noci, vyživuje ji a obnovuje její zdraví. Noční hydratační krém obsahuje ceramidy v optimálním poměru, který zajistí nejlepší průnik do pokožky a jejich využití v hlubších vrstvách kůže. Komplex ceramidu 1, ceramidu 3, cholesterolu a mastných kyselin hydratuje pleť a obnovuje ochrannou bariéru pleti. V krému dále najdete Midnight Repair Complex™, komplex látek určených pro rejuvenaci pleti přes noc, se silnými antioxidanty, jako je extrakt z dragon fruit, borůvky aljašské (muchovníku olšolistého), a peptidy obnovujícími pleť. Ten stimuluje omlazení buněk pleti během noci. Až se ráno probudíte, vaše unavená, matná pleť bude svěží, hydratovaná, zářivá a rozjasněná. 

VýrobceMedik8