Eleuterokok mletý kořen 70g

Eleuterokok mletý kořen 70g
Vaše cena s DPH s DPH129 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH112 Kč
Skladem 1 ks 1 ks
Kódawa2732
VýrobceSalvia Paradise s.r.o.
Popis

Eleuterokok ostnitý (eleutherococcus senticosus) neboli sibiřský ženšen pochází z východní Asie (Dálný východ) a z povodí řek Ussuri a Amuru – jeho domovem je např. Přímořský a Chabarovský kraj, Sachalin a Amurská oblast Ruska, dále Korea, Japonsko a Čína.

Eleuterokok je známý adaptogen. Jako adaptogen nespecificky zvyšuje obranyschopnost organismu proti zátěži – stresu (fyzickému, psychickému, chemickému aj.), schopnost vyrovnat se snadněji se škodlivinami nebo nepříznivými podmínkami prostředí.

Eleuterokok ostnitý a jeho účinky:

  • Eleuterokok má pozitivní vliv na psychický stav a duševní výkonnost. Podporuje odolnost organismu. Používá se jako prostředek při velké námaze, duševním a fyzickém vypětí. Eleuterokok se užívá k relaxaci a podpoření dobré nálady. Normalizuje hladinu cukru v krvi i krevní tlak.
  • Eleuterokok ovlivňuje imunitní systém, podporuje kognitivní a duševní výkonnost.
  • Eleuterokok přispívá k duševní a fyzické síle a je nám antioxidantem užitečným při podpoře imunitní obrany. Uplatňuje se při udržení respiračního zdraví a svěžího dýchání. Pro své účinky bývá přirovnáván k ženšenu pravému odtud odvozený název sibiřský ženšen.
  • Více o účincích eleuterokoku zde.

Tradiční užití: Jednu čajovou lžičku rozmícháme v menším množství vody. Vytvoří se pasta kterou dále zředíme vodou. Užíváme 3x denně. Nedoporučuje se užívat před spánkem.

Upozornění: Nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Kontraindikac: Nevhodné pro lidi s vysokým krevním tlakem, děti do tří let, těhotné a kojící ženy.

Hmotnost: 70 g

 

VýrobceSalvia Paradise s.r.o.
SuperPotraviny, potravinyByliny, Čaje
Hmotnost0.07 kg
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky