Čínská směs - semena na klíčky 20g

Čínská směs - semena na klíčky 20g
Vaše cena s DPH s DPH29,0 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH25,2 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa3474
VýrobceToraf
Popis

Čínská směs je složena z druhů, které jsou často používány v asijské kuchyni. Směs obsahuje druhy, které jsou neocenitelným zdrojem lehce stravitelných bílkovin.

Složení směsiČínské směi:

  • Lens culinaris (čočka) - 15 %
  • Pisum sativum (hrách) - 15 %
  • Cicer arietinum (cizrna) - 15 %
  • Clandestina Glycin (sója) - 15 %
  • Vigna radiata (fazole mungo) - 20 %
  • Vigna angularis (fazole adzuki) - 20 %

Příprava: Připravit si klíčky doma je velmi snadné díky misce ke klíčení semen. Důležité je také postupovat podle instrukcí Klíčící misky, obvykle jsou klíčky připravené k jídlu cca ve 3-4 dnech. Nejdříve semena propláchneme ve vodě pokojové teploty. Poté semínka přesypeme do čisté misky a zalijeme převařenou vodou o pokojové teplotě. Semínka necháme "máčet" několik hodin (max. 10 hodin), poté opět propláchneme a vložíme do misky, (také lze klíčit na vatě nebo v obyčejné misce).

  • Nesmíme zapomenout klíčky pravidelně prolévat vodou (nejlépe 2-3 x denně).  První klíčky vhodné ke konzumaci se začnou objevovat po 3 dnech.

Ke správnému klíčení je vhodná teplota (18-22 stupňů C) a denní světlo, nikdy neumisťujte misky s klíčky na přímé sluneční světlo!!! Klíčky můžeme konzumovat od velikosti 1 cm, nejlepší jsou klíčky 4-6 cm. Po vyklíčení lze klíčky skladovat v chladničce, kde vydrží cca týden.

Před konzumací klíčky pečlivě opláchněte

Hmotnost. 20g

VýrobceToraf
SuperPotraviny, potravinyBrainfood, Energie a vitalita, Luštěniny a obiloviny, Paleo strava, Posílení imunity, Pro sportovce, Pro vegany, Proteiny - bílkoviny, Růst svalové hmoty, Semínka, Semínka a ořechy, Semínka RAW, Snídaňové směsi, Vitamin B9, kyselina listová, Vitamin C, Vláknina
Superpotraviny seznamCizna, Čočka, Fazole, Hrách, Sója
Hmotnost0.5 kg
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky