AWA superfoods Chia semínka 500 g

Chia semínka 25 kg, AWA Superfoods
Vyberte variantu
SuperPotraviny, potraviny
Hmotnost
Rozsah hmotnosti
Vaše cena s DPH s DPH105 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH91,3 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa1640
VýrobceAWA superfoods
Nabízíme tyto varianty
PopisTechnické parametry

AWA superfoods Chia semínka

Chia semínka jsou vyjímečnou potravinou, která i přes to, jak jsou malá, v sobě obsahují nespočet vitamínů, bilkovin a protioxidantů. Svou strukturou jsou chia semínka považovány za nejlepší zdroj vlákniny na světě. S jejich užíváním budeme mít lepší trávení a více energie. V porovnání s jinými rostlinami, obsahuje chia semínko až 14 % bílkovin.

Chia semínka obsahují

Proteiny, vápník, mangan, horčík, fosfor, zinek, vitamíny B3, B1, B2, bílkoviny, vlákninu a antioxidanty

Země původu: Mexiko, Argentina

Doporučená dávka: 1–2 polévkové lžíce za den, max. 15 g/den.

Skladování: suché a temné místo

Hmotnost: 500 g

 


     

VýrobceAWA superfoods
SuperPotraviny, potravinySemínka, Brainfood, Paleo strava, Energie a vitalita, Podpora růstu vlasů a nehtů, Posílení imunity, Pro diabetiky, Proteiny - bílkoviny, Přípravky na hubnutí, Růst svalové hmoty, Semínka a ořechy, Snídaňové směsi, Pro sportovce, Zdravé zažívání, Výživa pro mozek, paměť, Vláknina, VItamíny, Vitamin B1, thiamin, Vitamin B2, riboflavin, Vitamin B3, niacin, Vitamín B12, kobalamin, Vitamin B9, kyselina listová, Vitamin C, Vitamin E, Zinek, Železo, Vápník - calcium, Fosfor, Hořčík - magnézium, Minerály, Selen
Superpotraviny seznamChia semínka
Hmotnost0.5 kg
Rozsah hmotnosti0,5kg
ZaměřeníAntioxidanty, Bezlepkové potraviny, Energie a výkonnost, Hubnutí, Imunita, Mozek, paměť a koncentrace, Omega mastné kyseliny, Proteiny, Výživa vlasů a nehtů
AntioxidantyAno
Bezlepkové potravinyTrue
Energie a výkonnostTrue
HubnutíTrue
CholesterolTrue
ImunitaTrue
Mozek, paměť a koncentraceTrue
Omega mastné kyselinyTrue
ProteinyTrue

Chia semínka 500 g, AWA Superfoods

Chia semníka i přes svou miniaturní podobu obsahují až 14 % bílkovin, což je v porovnání s ostatními rostlinami opravdu vysoký podíl. Při konzumaci chia semínek budete mít daleko lepší trávení a více energie. Chia semínka obsahují spoustu vitamínu, bílkovin a antioxidantů. Svou strukturou jsou chia semínka považovány za nejlepší zdroj vlákniny na světě. Chia semínka jsou také považovány za hubnoucí zázrak.

 

Chia semínka obsahují

  • proteiny    
  • vápník    
  • mangan    
  • horčík    
  • fosfor    
  • zinek     
  • vitamíny B3, B1, B2

Protein, který je v chia semínkách obsažen, má pro zdraví mnoho výhod. Protein je také pomocníkem při hubnutí. Obsah bílkovin, který je v chia semínkách pomáhá snížit chuť k jídlu. Díky schopnosti chia semínka až 12x zvětšit svou velikost, je v žaludku vynikajícím pomocníkem pro absorbování potravin, které sníme a také pro pocit plnosti.

 

Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky