Calcirella plus 60 tabl.

-17 %
Calcirella plus 60 tabl.
Běžná cena s DPH299 Kč
Ušetříte50 Kč 17 %
Vaše cena s DPH s DPH249 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH217 Kč
Skladem 5 ks 5 ks
Kódawa3527
VýrobceHEALTH LINK s.r.o.
Popis

Calcirella je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje více než 70 stopových prvků z moře, vápník, vitamin D a vitamin K. Calcirella plus je přírodní zdroj vápníku a dalších minerálů získaných z mořské řasy Lithothamnion sp. Komplex je obohacen o hořčík, vitamín D3 a K2. Přípravek Calcirella PLUS 60 kapslí je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

  • Vápník: přispívá k normální činnosti svalů, k normální funkci nervových přenosů, je potřebný pro udržení normálního stavu kostí, pro udržení normálního stavu zubů.
  • Vitamín D: přispívá k udržení normálního stavu kostí, k udržení normální hladiny vápníku v krvi, přispívá k normálnímu vstřebávání / využití vápníku a fosforu.
  • Hořčík: napomáhá normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti svalů, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normálního stavu kostí a zubů.
  • Vitamin K2 (menachinon): přispívá k normální srážlivosti krve, udržení normálního stavu kostí.

Dvě kapsle obsahují: Vitamín D3 5 mcg (100%*), vitamín K2 75 mcg (100%*), vápník 232 mg (29%*), hořčík 56 mg (15%*), *RHP- referenční hodnota příjmu

Doporučená dávka je 2 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím vody, nepřekračujte doporučené denní dávkování, uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

Kontraindikace: nevhodné pro děti do 3 let.

Balení obsahuje 60 kapslí.

VýrobceHEALTH LINK s.r.o.
Hmotnost0.5 kg
Vitaminy29Vitamin D
Minerály30Hořčík - magnézium30, Vápník - calcium
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky