Čaga extrakt 50 ml

-12 %
Čaga extrakt 50 ml
Běžná cena s DPH299 Kč
Ušetříte36 Kč 12 %
Vaše cena s DPH s DPH263 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH217 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa3004
VýrobceTML, a.s.
Popis

Čaga sibiřská extrakt

Čaga neboli houba nesmrtelnosti či rezevec šikmý, má černou barvu a roste na kůře břízy. Nejčastěji se jedná o území Sibiře. Čaga je dřevokazná houba, která obsahuje flavonoidy, alkaloidy, polysacharidy (betaglukany), kyselinu čagovou, fytoncidy, organické kyseliny ( kyselina mravenčí, octová a kyselina šťavelová), steroidy, melanin, látky podobné antibiotikům, vitamíny skupiny B (B1, B2, B5, B6, B9), D3, K, prvky - mangan, železo, draslík, křemík, vápník, hořčík, měď, zinek, sodík a další.

Čaga (rezevec šikmý) a její účinky

  • antioxidant
  • obnovuje narušené metabolické procesy
  • přispívá k obranyschopnosti organismu
  • antivirová
  • protizánětlivá
  • antibakteriální (zastavuje množení bakterií v těle)

Kontraindikace: nevhodné pro kojící, těhotné ženy a děti, nevhodné v kombinaci s antibiotiky. Použití konzultujte s lékařem.

Doporučené dávkování: 20 – 30 kapek 1 – 2 x za den, rozmíchat v menší sklenici vody. Doporučená doba užívání: 30 dnů. Denní dávka 20 kapek odpovídá 140 mg plodnice rezavce šikmého.

Energetická hodnota na 100g: 1207 kJ / 284 kcal

Výživová hodnota/100g: obsah bílkovin: 1,5 g, sacharidů: 69,5 g, tuků: 0 g

Složení: voda, líh 7 %, rezavec šikmý – čaga

Objem: 50ml

 

VýrobceTML, a.s.
SuperPotraviny, potravinyAdaptogeny, Brainfood, Byliny, Detoxikace organismu, Houby Jedlé, Pro vegany, Výživa pro mozek, paměť, Zažívání
ZaměřeníAntioxidanty, Deprese, Detoxikace, Chřipka a nachlazení, Imunita, Ledviny a játra, Mozek, paměť a koncentrace, Prostata, Regenerace organismu, Spánek, Stres
Související kategorie:
Zaměrení:
Léčivé látky: