Bolest hlavy

Každý z nás už snad zažil bolest hlavy, nepříjemné bodání nebo tupou bolest v oblasti spánků. Bolest hlavy může mít různou intenzitu, trvání i charekter. Bolest hlavy může být příznakem únavy, stresu, migrény, přetížení krční páteře apod. Proto je dobré vědět, jak si alespoň v začátcích bolesti umět pomoci a snažit se předejít těmto bolestem. Kromě základního procvičení páteře a protažení pro Vás mám i moje dobrůtky, které mají na bolesti hlavy příznivé účinky. Je jen na nás, které vyzkoušíme a budeme vědět, že jako první pomoc nám zabírají.

08.02.2018
AWA herbs Řebříček obecný květ 100g
Pomáhá upravovat menstruaci, snižuje bolesti a správně podporuje dělohu. Vynikající jsou i koupele ze řebříčku, jelikož pomáhají na záněty vaječníků a problémy s dělohou.
08.02.2018
AWA herbs Řebříček obecný květ 50g
Řebříček roste na loukách a polních cestách a má bílo – růžové kvítky. Je to léčivá bylina zejména pro ženy. Pomáhá upravovat menstruaci, snižuje bolesti a správně podporuje dělohu. Vynikající jsou i koupele ze řebříčku, jelikož pomáhají na záněty vaječníků a problémy s dělohou.
01.03.2018
Salvia Paradise Kopretina řimbaba nať 50g
Kopretina řimbaba, řimbaba obecná (pyrethrum parthenium) je středně vytrvalá, aromatická a zdobná trvalá bylina, dosahuje výšky až jeden metr, kvete v průběhu léta, má žluto-bílé květy.