AWA superfoods klikva velkoplodá (brusinky proslazené) 500g

-24 %
AWA superfoods klikva velkoplodá (brusinky proslazené) 500g
Běžná cena s DPH169 Kč
Ušetříte40 Kč 24 %
Vaše cena s DPH s DPH129 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH112 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa1490
VýrobceAWA superfoods
Zákazníci k tomuto zboží kupují
1
AWA superfoods Brusinky proslazené 100g
Vyprodáno
39,0 Kč33,9 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Popis

AWA superfoods klikva velkoplodá (brusinky proslazené)

Klikva je superpotravina, kterou známe pro její kladné účinky na močové cesty. Pomáhá při boji v rakovině a také obsahuje mnoho antioxidantů. Sušené brusinky jsou vynikajícím pomocníkem, který nejen dobře chutná, ale je také pro naše tělo prospěsné. Brusinky můžeme využít do masových nádivek, do salátů, omáček, jako ingredienci do letních drinků a také jako svačinku pro dobrou mysl.

Brusinky 7x ano

  1. Skvělý antioxidant, který nám zajistí ochranné účinky. I vzhledem k tomu, že naše tělo je čím dál více vystavováno oxidačnímu stresu, je dobré své tělo podpořit antioxidanty, které v sobě brusinka obsahuje. Vzhledem k tomu, že má brusinka sušená spoustu požadovaných antioxidantů, působí na naše tělo ochrannou formou.
  2. Zázrak pro náš močový měchýř. Jako jedna z mála superpotravin má v sobě tak mocné vlastnosti, díky kterým dokáže zabránit infekci močových cest a eliminovat tak jejich případný záněť.
  3. Pomáhá při bolestech žaludku a vředových onemocnění. Brusinka v sobě obsahuje látku, která má příznivé účinky na žaludeční sliznici a zabraňuje tak, aby byly bakterie v žaludku upevněny. Díky užívání brusinek je snižována šance na udržení těchto bakteriíí v žaludku.
  4. Aktivně působí proti rakovině. Brusinka je jednou z mnoha potravin, které aktivně působí s buněčnou fyziologií a růstovým faktorem rakoviny. Brusinky podporují normální fungování buněk a snižují tak rozvoj a růst rakoviny.
  5. Brusinky mají detoxikační účinek na nemocná játra.
  6. Brusinky jsou bohaté na živiny.
  7. Brusinky pomáhají při zánětech. Brusinka bojuje proti zánětlivým molekulám a pomáhá našemu tělu, aby se co nejdříve zotavilo.

Složení: klikva, cukr, slunečnicový olej. 

Výživné látky: vitamín B5, vysoký obsah vitamínu C, vitamín K, betakaroteny, kyselina listová, kyselina chinová, vápník, železo, fosfor, mangan, selen, draslík, antioxidanty, vláknina, sacharidy,...

Země původu: USA, Chile

Balení: 500 g

 

 

 

VýrobceAWA superfoods
SuperPotraviny, potravinyDetoxikace organismu, Draslík, Fosfor, Mangan, Minerály, Paleo strava, Posílení imunity, Selen, Sušené plody, Vitamin A, Vitamin B1, thiamin, Vitamin B2, riboflavin, Vitamin B3, niacin, Vitamin B5, kyselina pantotenová, Vitamin B6, pyridoxin, Vitamin C, Vitamin E, Vitamin K, VItamíny, Zdravé zažívání, Železo
Superpotraviny seznamBrusinky
Hmotnost0.5 kg
Rozsah hmotnosti0,5kg
ZaměřeníDetoxikace, Imunita, Prostata, Přírodní antibiotika, Zrak
Bezlepkové potravinyTrue
DetoxikaceTrue
ImunitaTrue
ProstataTrue
Přírodní antibiotikaTrue
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky