AWA herbs Šalvěj lékařská nať 50g

-44 %
AWA herbs Šalvěj lékařská nať 50g
Běžná cena s DPH50,0 Kč
Ušetříte22,0 Kč 44 %
Vaše cena s DPH s DPH28,0 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH24,3 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa2701
VýrobceAWA herbs
Záruka24 měsíců
Popis

AWA herbs Šalvěj lékařská nať

Šalvěj je velmi používaná bylinka, která dle pradávného přísloví prodlužuje život. Šalvěj je skvělá na zažívací potíže, zevní poranění a dokonce i pro konzervaci jídla. Bylo zjištěno, že je dobré šalvěj používat při diabetu. Díky nálevu ze šalvěje, který vypijete ráno na lačno, se sníží hladina glukózy v krvi.

Jak se šalvěj používá?

  • Konzervace jídla: když si chystáte svačinu na dovolenou, procházku nebo jen do práce, tak si do bagety, na rybu nebo do jídla dejte trošku šalvěje, aby vaše jídlo vydrželo déle čerstvé.
  • Zažívací potíže: šalvěj je skvělá na hladké svalstvo trávicího ústrojí. Pokud máte křeče nebo bolesti břicha, určitě si udělejte odvar. Šalvěj bolesti zmírní a žaludek uklidní.
  • Poranění v dutině ústní: bylo dokázáno, že šalvěj likviduje bakterie, proto se doporučuje ji používat při mírných poraněních v ústech - afty, bolesti v krku, paradentóze apod.
  • Tradiční použití: připravte si 1 - 2 lžičky bylinky a zalijte vroucí vodou. Necháme vyluhovat 10minut. Pijeme až 3 šalky denně. 
  • Kloktadlo: odvar si připravujeme ze 4 lžiček na 1 šálek a kloktáme 3x denně po jídle.

Skladování: suché, temné místo, do teploty 25°C

Kontraindikace: nevhodné pro kojící a těhotné ženy, při nadměrném užívání může být obsažená silice toxická pro nervovou soustavu, použití konzultujte s lékařem

Hnotnost: 50 g

 

VýrobceAWA herbs
SuperPotraviny, potravinyBrainfood, Byliny, Čaje
Hmotnost0.05 kg
ZaměřeníAntioxidanty, Imunita, Mozek, paměť a koncentrace
AntioxidantyAno
ImunitaTrue