AWA herbs Šalvěj lékařská nať 100g

-26 %
AWA herbs Šalvěj lékařská nať 100g
Běžná cena s DPH70,0 Kč
Ušetříte18,0 Kč 26 %
Vaše cena s DPH s DPH52,0 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH45,2 Kč
Skladem > 5 ks > 5 ks
Kódawa2811
VýrobceAWA herbs
Popis

AWA herbs Šalvěj lékařská nať

Šalvěj je skvělá na zažívací potíže. Pokud máte křeče nebo bolesti břicha, určitě si udělejte odvar. Šalvěj bolesti zmírní a žaludek uklidní. Vhodná je taky pro konzervaci jídla - když si chystáte svačinu, tak do ní dejte trošku bylinky a daleko déle Vám vydrží čerstvá. Pokud máte poranění v dutině ústní, tak je šalvěj se svými desinfekčními účinky to pravé!Vynikajíc je na afty, bolesti v krku a poradontózu. Bylo zjištěno, že je dobré šalvěj používat při diabetu. Díky nálevu ze šalvěje, který vypijete ráno na lačno, se sníží hladina glukózy v krvi. Šalvěj můžeme použít jako ústní nebo vlasovou vodu, jako čaj a to i v kombinaci s přesličkou a heřmánkem.

Šalvěj lékařská, schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

  • Hormonální rovnováha
  • Menopauzální komfort
  • Antioxidant
  • Normální trávení
  • Přirozená obranyschopnost – imunitní systém
  • Normální funkce dýchacího systému
  • Pocení
  • (Před) menstruační komfort
  • Normální stav kostí a kloubů

Použit šalvěje

Konzervace jídla: když si chystáte svačinu na dovolenou, procházku nebo jen do práce, tak si do bagety, na rybu nebo do jídla dejte trošku šalvěje, aby vaše jídlo vydrželo déle čerstvé.

Zažívací potíže: šalvěj je skvělá na hladké svalstvo trávicího ústrojí. Pokud máte křeče nebo bolesti břicha, určitě si udělejte odvar. Šalvěj bolesti zmírní a žaludek uklidní.

Poranění v dutině ústní: bylo dokázáno, že šalvěj likviduje bakterie, proto se doporučuje ji používat při mírných poraněních v ústech - afty, bolesti v krku, paradentóze apod.

Tradiční použití: připravte si 1 - 2 lžičky bylinky a zalijte vroucí vodou. Necháme vyluhovat 10minut. Pijeme až 3 šalky denně. 

Kloktadlo: odvar si připravujeme ze 4 lžiček na 1 šálek a kloktáme 3x denně po jídle.

Skladování: suché, temné místo, do teploty 25°C

Kontraindikace: Nevhodné pro kojící a těhotné ženy, při nadměrném užívání může být obsažená silice toxická pro nervovou soustavu.

Hnotnost: 100 g

 

 

VýrobceAWA herbs
SuperPotraviny, potravinyBrainfood, Byliny, Čaje
Hmotnost0.1 kg
ZaměřeníAntioxidanty, Imunita, Mozek, paměť a koncentrace
Související kategorie
Zaměření
Léčivé látky