ALGARROBO prášek ze sušených lusků RAW 140g

-29 %
ALGARROBO prášek ze sušených lusků RAW 140g
Běžná cena s DPH139 Kč
Ušetříte40 Kč 29 %
Vaše cena s DPH s DPH99,0 Kč
Vaše cena bez DPH bez DPH86,1 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Vyprodáno
Kódawa2937
VýrobceMama selva
Popis

Algarrobo (Prosopis pallida), hustě se větvící strom Prosopis pallida roste v peruánské poušti na pobřeží Tichého oceánu a dorůstá až do výšky 10 m. Plodí lusky, které se řadí mezi luštěniny a jež patří mezi tak zvané superpotraviny s velmi vysokými nutričními hodnotami. rášek obsahuje důležité aminokyseliny, vitamíny a minerální látky, včetně řady zdraví prospěšných stopových látek a má výraznou lahodnou vanilko-karamelovou chuť.

Algarrobo a její účinky:

  • zde uvedené informace s výrobkem nesouvisí a mají pouze informativní charakter (chcete-li)
  • univerzální posilovací prostředek
  • zdroj vlákniny a proteinů
  • snižuje hladinu krevních cukrů
  • více

Kontraindikace: použití konzultujte s lékařem

Skladování: v uzavřených obalech nebo nádobách, v suchu, temnu doteploty 25°C

Dávkování: 1-3x denně 1 vrchovatou polévkovou lžíci (20 až 60 g) během jídla, děti poloviční dávku, v případě nemoci nebo jiného oslabení organizmu se doporučuje denní dávku zdvojnásobit. Aby se blahodárné účinky výrobku projevily v plné síle, užívejte 1 měsíc, poté na 1 týden vysaďte a následně kůru opakujte.

  • Vrchovatou lžíci rozmíchejte na kašičku ve sklenici s trochou mléka, čaje, kávy nebo vlažné vody, oslaďte tuhou surovou třtinovou šťávou Chancaca, doplňte tekutinou a vypijte. Můžete přidávat do jogurtů, ovocných nebo smetanových krémů, koktejlů a podobně. Jako koření lze přidávat do omáček, polévek, popř. dezertů a pečiva.

Chuť: karamelová

Složení: Peruánské ALGARROBO - 100% RAW prášek ze sušených lusků

Země původu: Peru

Hmotnost: 140g, balení vystačí na 7 dávek

VýrobceMama selva
SuperPotraviny, potravinyByliny, Energie a vitalita, Podpora růstu vlasů a nehtů, Prášek z plodů RAW, Prášek, extrakt, Pro sportovce, Pro těhotné a kojící ženy, Pro vegany, Proteiny - bílkoviny, Přípravky na hubnutí, Přírodní sladidla, RAW strava, Růst svalové hmoty, Vitamin E, VItamíny, Vláknina, Zažívání, Zdravé zažívání, Živá strava
Superpotraviny seznamMesquite
Hmotnost0.14 kg
ZaměřeníAnémie, chudokrevnost, Bezlepkové potraviny, Energie a výkonnost, Cholesterol, Chřipka a nachlazení, Imunita, Proteiny, Regenerace organismu